Bugünkü
Takvim

'iye!

'Erkek işi' , 'da kılık değiştirdi. 2 aylık bebeğiyle gasp yapan kadın, yakayı ele verdi. Masum yavru geceyi nezarethanede geçirdi

ABONE OL
Gasp'iye!
'da kucağında bebekle yapan kadın zanlı yakalandı. Hırsızlık suçundan çok sayıda sabıkası bulunan 20 yaşındaki , kucağında bebeğiyle birlikte 3 gün önce Mithat Özhan Bulvarı'nda 45 yaşındaki Zekeriya U.'nun otomobilini durdurdu. Sürücüye "Bebeğimle yolda kaldım, param yok, eve bırakır mısın?" dedi. Bunun üzerine Zekeriya U. kadın ile çocuğunu otomobile aldı. Genç kadın otomobilde yakınlarını telefonla arayıp yolda olduğunu söyledi. Yavuzlar Mahallesi'ne geldikleri sırada gaspçı kadın, sürücünün otomobilini park etmesinden sonra kontak anahtarını aldı. Taksicinin para vermesi halinde anahtarı vereceğini söylemesi üzerine sürücü şok oldu. Zekeriya U., yolcusu olan kadınla tartışmaya başladı.

BOĞAZINA BIÇAK
Bu sırada Funda Ongünoğlu'nun suç ortakları olduğu öğrenilen iki kadın olay yerine gelip, ellerindeki bıçakları Zekeriya U.'ya doğrulttu. Arkadaşlarının birinin elinden bıçağı alıp bebeğini veren Funda Ongünoğlu, adamın boğazına bıçağı dayayıp, cebindeki bin 300 lirayı gasp etti. Daha sonra diğer kadınlarla olay yerinden kaçtı. Talihsiz taksici., durumu polise bildirdi. Ekipler gaspçı kadını evinde yakalandı. 2 aylık erkek bebeği ile birlikte emniyete götürülen zanlı, suçlamayı kabul etmeyerek, "Beni benzetmiştir" diyerek kendini savundu. Annesinin işlediği suçtan dolayı minik bebek nezarethaneyle tanıştı. Anne sütüyle beslenen bebek, bir gece annesi ile birlikte nezarethanede kaldı. "Nitelikli yağma" suçlamasıyla adliyeye sevk edilen Ongünoğlu, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.


Murat KARAMAN - Ziya RAMOĞLU

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.