Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 26.01.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 26.01.2011 18:44

Başkent'te

'nın Mamak, Yenimahalle, Kazan, Haymana ve Sincan ilçelerindeki bazı yerleşim birimlerine 29 Ocak Cumartesi günü elektrik verilemeyecek.

Başkent'te elektrik kesintisi
Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, 29 Ocakta Mamak ilçesine bağlı Misket Mahallesi 4. Cadde, 17, 18, 19 ve 20. sokaklar ve civarında 09.00-14.00 saatleri arasında yapılacak.

Yenimahalle ilçesine bağlı Ergazi Mahallesi, Adalet Bakanlığı Açık Cezaevi Bilgi İşlem Binası, Kazan'a bağlı Satıkadın, Kayı ve Beyazıt mahallelerinin bir kısmı 09.00-14.00 saatleri arasında elektrik alamayacak.

Haymana'da 10.00-12.00 saatleri arasındaki kesintiden Türkşerefli köyü, Sincan'da 10.00-12.00 saatleri arasındaki kesintiden ise Alcı, Malıköy, Türkoba, Çokören, Ücret, Hisarlıkaya, Yenihisar mahalleleri, Bayındır Kooperatifi Evleri, Ihlamurkent Kooperetifi Evleri, Türkkonut Evleri, Savvini Ayakkabı, Mustafa Sümer ve Hasan Sümer Beton Santralleri, Özyörük Madencilik AŞ, ASO 2, 3 OSB İçme Suyu, TRB Kılınç İnşaat, Ozan Beton, Oyak Beton, Balbay Yapı Malzemeleri, Gözde Yapı Market, Temelli Gecekondu Önleme Bölgesi şantiye müşterileri, Aslanlar Petrol, Uspet Petrol, Bastaş, Avea, Turkcell, Vodafone baz istasyonları, Taymek, Söğüt İnşaat, Nettaş Harfiyat, TRT Temelli Verici İstasyonu, Temelli Askeri Havaalanı etkilenecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.