Bugünkü
Takvim

Morgda inanılmaz skandal!

ABONE OL
Morgda inanılmaz skandal!
'nin morgunda tüyleri ürperten bir skandal yaşandı. Şeker komasına girerek hayatını kaybeden İsmet Aydemir'in (67) cenazesini almak için morga gelen yakınları, kefeni açtıklarında bir bebek cesedi ve kesik kadın ayağı ile de karşılaştı. Yapılan soruşturmada, bebek ve kesik bacağı kefenin içine morg görevlisi Ahmet Akkuş'un koyduğu ortaya çıktı. Görevi kötüye kullanmaktan gözaltına alınan Akkuş, "Bebek ve bacak bir aydan fazladır buradaydı. Kimse gelip almayınca bende aradan çıksın, gömülsün diyerek bunu yaptım" dedi. Ölen ağabeyini toprağa veren Oruç Aydemir, hastane yönetimi ve morg görevlisi hakkında şikayetçi olduğunu söyledi.


Ali ŞAHİN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.