Bugünkü
Takvim

dayanışması

ABONE OL
Yetim dayanışması
çocuklar, hayal dünyalarını serbest bırakıp, arkadaşlarına destek oldu. Yer, yetim çocuklara fırsat eşitliği sağlamak amlacıyla kurulan Darüşşafaka Eğitim Kurumları... Burada eğitim gören 32 öğrenci, küçük elleri ve kocaman yürekleriyle hayal dünyalarını kağıda döküyor. Çocukların yarattığı eserler, "Dürüşşafaka velilerini arıyor" projesi kapsamında, 2 büyük mağazada satışa sunuluyor. Minik öğrencilerin eserleri ise mağaza müşterilerini hayran bıraktı. Öğrenciler, kısa sürede yaklaşık 100 bin liralık kazanç sağladı. Bu gelirle de vakıftaki 10 öğrencinin yıllık eğitim masrafı karşılandı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.