Bugünkü
Takvim

Ne Hale geldik

Gazetecilere 'Eşimin güzel bacaklarını üstten çekin' diyen iş adamı Celal Hakkı Keleşoğlu, yine yaptı yapacağını. Bu kez de bir açılışta eşinin 'bacakları' ne kadar görünüyor diye kontrol etti...

ABONE OL
Ne Hale geldik
'nu, yaptığı milyonluk bağışların yanı sıra genç eşi Hale Keleşoğlu'nun 'güzel bacakları' sayesinde tanıdı. 3 gündür televizyon kanallarının ve gazetelerin yer verdiği bu ilginç ikili dün de sahnedeydi! Dün, İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi yeni binasının açılış töreni yapıldı. Törene Hakkı Celal Keleşoğlu geçen ay evlendiği eşi 35 yaşındaki Hale Keleşoğlu ile birlikte katıldı. Nedendir ki Manisa'daki bir törende, "Gazeteciler alttan değil üstten çeksin" diye uyarıda bulunan Keleşoğlu, yine etek giyen eşiyle birlikte en ön sıraya oturdu. Hayırsever adam yine gazetecilere 'sapık' muamelesi yaptı. Ancak Keleşoğlu bu kez tören başlamadan işi sıkı tuttu ve eğilip eşinin eteğinin boyunu, bacaklarının ne kadar göründüğünü uzun uzun kontrol etti. 3 gündür eşinin durmadan bacaklarını gündeme getiren genç kadının, kocasına karşı tepkisiz kalması ise şaşırtıcıydı. Tüm mal varlığını devlete bağışladığını açıkladığında da ağzını bıçak açmayan Hale Keleşoğlu, yine gülümsemekle yetindi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.