Bugünkü
Takvim

Erdoğan'dan açıklaması!

Erdoğan: Meclis'te yeterli sayı olmazsa, adım atmanın anlamı yok...

  • Güncel
  • 20.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 20.10.2010 15:44
ABONE OL
Erdoğan'dan türban açıklaması!

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Finlandiya'nın başkenti Helsinki'de bulunan Başbakan , AK Parti Grup Başkanvekilleri'nin başörtüsü konusuyla ilgili CHP, MHP ve BDP ziyaretlerini, Yargıtay Başsavcısı'nın açıklamasını değerlendirdi.

Erdoğan şunları söyledi:

"Başörtüsüyle ilgili Anayasa değişikliği için gerekli çoğunluk yok. Mecliste yeterli sayı olmazsa adım atmanın anlamı yok. CHP her zaman aynı oyunu oynuyor. CHP'nin ne kadar samimi olduğu belli, akşam başkalar sabah başka. Her zaman aynı oyun değişen bir şey yok. Başsavcı'nın açıklamalarını değerlendirip daha sonra açıklama yapacağız" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.