Bugünkü
Takvim

Baba cinneti: 4 ölü

Siirt'te memur olan 34 yaşındaki Ahmet Türkaslan, getirdiği cinnet sonucu, 4 yaşındaki ikizlerini zehirleyerek, eşini boğarak öldürdü.

  • Güncel
  • 16.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.10.2009 13:41
ABONE OL
Türkaslan, daha sonra kendisini evinin tavanına asarak intihar etti.

Kurtalan'ın Garzan Mahallesi'nde eşi ve ikizleriyle oturan ve bir süre önce geçirdiği trafik kazası sonucu yaralanıp rapor alan Ahmet Türkaslan'ın ve ailesinden haber alamayan komşuları içeriden ağır kokular gelmesi ve kapının açılmaması üzerine polise haber verdi. Daireye giden polis, kapıyı kırıp girdiği içeride korkunç manzarayla karşılaştı.

Polis, ilk yaptığı incelemede Ahmet Türkaslan'ın eşi 32 yaşındaki eşi Handan Türkaslan'ı boğarak öldürdükten sonra 4 yaşındaki ikizleri Saadettin Mert ile Erdem Türkaslan'ı zehirleyerek öldürdüğünü belirledi. Eşi ve ikizlerini öldüren Türkaslan'ın daha sonra boğazına doladığı bir iple kendisini evin tavanına asarak intihar ettiğini tespit etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.