Bugünkü
Takvim

Dicle Hoca nerede!

ABONE OL
Ölümle hayat arasındaki duraklardan biri olan Boğaziçi Köprüsü'nde yine ilginç bir olay yaşandı. Köprü üzerinde terk edilmiş araç bulan ekipler, harekete geçti. Yapılan incelemede aracın Sabancı Üniversitesi öğretim üyesi Dicle Koğacıoğlu'na (36) ait olduğu belirlendi. Köprüdeki güvenlik kamerası görüntüleri tarandı, ancak ailesine "Sizi çok üzdüm, kusura bakmayın" diye not bırakan Koğacıoğlu'nun intihar ettiğine ilişkin tespite rastlanmadı. Deniz polisi de başarılı öğretim üyesinin izini bulamadı. Bu arada ABD'de doktora eğitimini tamamlayan Koğacıoğlu, töre cinayetleri üzerine araştırmalar yapıyordu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.