Yabancı dizilerin kare as'ı

30 ROCK 30 Rock kaliteli ve ilginç bir komedi izlemek isteyeler için birebir. Fütursuz esprileri, eğlenceli göndermeleri ve hızlı senaryosunun yanı sıra 30 Rock'un ağır topları da dikkat çekici: Tina Fey, Alec Boldwin ve Tracy Morgan. Tina Fey, yıllarca Saturday Night Live'da oynamış ve yazarlık yapmıştı. 30 Rock da benzer bir televizyon yapımında görev alan insanların etrafında geçiyor ve Tina Fey'in görevi de benzer. Ülkemizde ComedyMax'te gösterilen diziyi izlerken gülmekten koltuktan düşebilirsiniz.
BOSTON LEGAL Daha önce benzerlerini gördüğümüz bir hukuk dizisi olan Boston Legal, çekici avukatları ve ilginç davalarıyla öne çıkıyor. Avukatların dünyasında gezinen diziyi farklı kılan ise komedi ve duygusallığı aynı anda barındırabilmesinde yatıyor. Dizi, ülkemizde Foxlife kanalında gösteriliyor.
HOUSE M. D. Bir hastane dizisi olan House M.D., ülkemizde DiziMax'te gösteriliyor. Dizide her bölümde yeni bir hastaya tanı koyulma çabasına şahit oluyoruz ve olaylar Gregory House adlı baş karakterin etrafında dönüyor.
HOW I MET YOUR MOTHER Sondan başa doğru anlatılan eğlenceli bir aşk öyküsü... Baş karakter Ted'in doğru bir aşkı bulma macerası, New Yorklu dört arkadaşın birbirinden komik maceralarıyla dolu. Dizi, ülkemizde cnbc-e'de gösteriliyor.
LOST Lost, günümüzün en acayip fenomenlerinden birine dönüşmüş durumda. Ülkemizde eski bölümleri TNT'de ve yeni bölümleri DiziMax'te olmak üzere iki kanalda birden gösterilen dizi, altıncı sezonuna hazırlandığı şu günlerde kendinden sonra gelen pek çok diziye ilham kaynağı oldu bile. Dizide ıssız adaya düşen kazazedelerimizin hikâyelerini izlerken her an bir yenisi gelen süprizlerle gerçekliği, yaşamı, geçmişi sorguluyoruz.
DİĞER GALERİLER