Ünlüleri Utandıran Anılar

AYÇA TEKİNDOR - Annemin Eteği
Konservatuvar yıllarımdan kalma bir anım var ki; aklıma geldikçe gülüyorum. Oda müziği sınavımız vardı. Bütün ekip çalışmışız ama yine de rahat değiliz. Sınav stresi sonuçta! Siyah giyinmem gerekiyordu. Tahmin edersiniz bende aklı başında kıyafet yok! 'Ne yapayım?'diye düşünüyorum. Aklıma annemin etekleri geldi. 'Bana olur mu, olmaz mı?' derken en sonunda bir şeyler buldum.
Geldik sınav gününe... Arkadaşlarım ve ben gayet ciddi, öğretmenlerimizin karşısındayız. Eseri bitirdik. Öğretmenlerden bir tanesi; 'Eteğin çok güzelmiş, nereden aldın?' dedi. 'Etek annemin' dedim. Herkes dalga geçtiğimi zannetti. Utancımdan ölecektim.
SERAY SEVER - Kendi sesimden utandım
Daha albümüm çıkmamıştı. Albüm tanıtımım için Uçankuş'la röportaj yapıyorduk. Röportajımızı yaptık. Sadece görüntü alabilmek için çekim yapmaya başladılar. Ses kaydı yoktu. Kameramanlar 'Rahat çekemedik' diye iyice yaklaştılar. Benim de kulağımda kulaklık ve yüksek müzik, kendi sesimi duymam mümkün değil.
Neyse tüm kanallarda albüm haberim çıkıyor, keyfim yerinde. Sonra Uçankuş'u açtık. Baktım ekranda benim görüntüm ve tuhaf bir ses! Şoke oldum. Kulaklarımı kapatıp utancımdan başımı yastığa gömdüm! Aradan bunca zaman geçti. Gülmeye çalışsam da olmuyor. Beni çok derinden üzdü bu olay...
EBRU DESTAN - Düşene Gülünmez Ama
Bir gün çok önemli bir davete katılmıştım. Kırmızı halılar, ihtişamlı bir mekan, basın mensupları... Tam kırmızı halının üzerinde salına salına yürürken ayağım takıldı ve herkesin gözünün önünde yere düştüm! Bu arada küpemin tekini de kaybettim.
DİĞER GALERİLER