Ünlüler İsyanda

ÜNLÜLER İSYANDA

İnsanoğlu kendisine haksızlık yapıldığını düşündüğünde hemen tavır alıp sert yüzünü gösterir. Televizyonda ya da fotoğraflarda güler yüzleriyle görmeye alıştığımız ünlü isimler de herkesten farklı olmadıklarını, kendilerine haksızlık yapıldığında ortaya koyuyorlar. İşte isyan bayrağını açan ünlüler.

 

SU DERE

Şu sıralar Halit Ergenç ile birlikte rol aldığı ‘Acı Aşk’ filminde ve ‘Ezel’ dizisinde izlediğimiz Cansu Dere, geride bıraktığımız yıl içinde uzun zamandır birlikte olduğu komedyen Cem Yılmaz ile ayrıldı.

Bu karardan Cansu Dere’nin haberdar olmadığı iddiaları bile dile getirildi. Cansu Dere’nin evlenmek için yaptığı ısrarların ilişkiyi bitirildiği konuşulurken bir başka dedikodu ise Cem Yılmaz’ın kalbini oyuncu Hale Türel’e kaptırdığıydı.

İşte tüm bu yorumlara sinirlenen ve yıpratıldığını düşünen Cansu Dere, yaptığı sert çıkışla haklılığını ispatlamaya çalıştı

"Zaten asosyalim. Sosyal fobim var. Biliyorum ki, yanımda kimi görseler, yeni bir ilişkinin başladığını zannedecekler. Bu yüzden başıma bela geleceğine, pijamalarımı giyip eve kapanıyorum"

Yalnızca işini yapmak istediğini belirten Cansu Dere “Daha çok sinema filminde oynamanın düşünü kuruyorum. Mümkünse bana güzel kız rolü verilmesin” diye konuştu.


DİĞER GALERİLER