Ünlüler nereden mezun?

Adını Feriha Koydum dizisiyle ilk başrolünü üstlenen Çağatay Ulusoy, Halkalı Ticaret Meslek Lisesi mezunu. Cansel Elçin ile bu fotoğrafı çektirdiğinde de lise öğrencisiydi. Ulusoy daha sonra İstanbul Üniversitesi'nde peyzaj bölümünde okudu ve oyunculuk dersleri aldı
Teoman Yakupoğlu, Ataköy Lisesi'nden mezun oldu. Yükseköğrenimini de Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde tamamladı.
Melisa Sözen, Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nden mezun oldu. Sonra da Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünü bitirdi.
Bade İşçil'i kamuoyu Mahsun Kırmızıgül'ün "liseli sevgisili" olarak tanımıştı. Basının peşinde koştuğu İşçil ilk kez de Nişantaşı Kız Lisesi’nden mezuniyetinde görüntülenmişti. İşçil, Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümünden mezun oldu.
Kenan Doğulu, İstanbul Kültür Koleji'nden mezun oldu. ABD'de, New Hampshire eyaletinde, Hesser College'da “Communication” sertifika programını bitirdi. Ardından L.A. Musicians Institute'da yüksek öğrenimine başladı. Daha sonra yüksek öğrenimine Türkiye'de, Bilgi Üniversitesi'nde devam etti
DİĞER GALERİLER