TV spikerlerinin unutulmaz gafları

ÇOK KIZARDIM GALİBA CNN Türk'ün deneyimli spikeri Özge Uzun da çok konuşulan bir canlı yayın kazası yaşadı. Uzun, Ocak ayının son günlerinde Ankara'da yoğun şekilde yağan karla ilgili bir haber sunarken okulların yarı yıl tatiline girdiğini unutunca kendisine Twitter'dan mesaj gönderen seyircilerin kurbanı oldu.
Uzun "kar yağışı sonrasında izleyiciler okulların tatil olup olmadığını soruyor. Biz de merakla bekliyoruz. Acaba okullar tatil olacak mı" dedi. Kısa süre sonra yaptığı hatayı fark eden Uzun iki elini yüzüne götürerek şaşkınlığını dile getirdi. Uzun "Çok kızardım galiba" diyerek seyircilerden özür diledi.
BACAKLARIM GÖRÜNMÜYOR DEĞİL Mİ NTV'nin en sevimli ekran yüzlerinden Sonay Dikkaya da yayında olduğunu fark etmeyince çok konuşulan bir 'kazaya' imza attı.
Dikkaya, haberi sunduktan sonra konuyla ilgili VTR yayına girdi. Bir başka ses haberi verirken bu arada da Dikkaya'nın sesi duyuldu: "Bacağım gözükmüyor değil mi?" Dikkaya'nın rejiyle yaptığı bu konuşma birebir ekrana yansıdı.
MAŞA SAÇINDA KALINCA Canlı yayın kazası yaşayan bir başka spiker de Simge Fıstıkoğlu. Habertürk'te gece kuşağı haberlerini sunan Fıstıkoğlu dalgınlık ya da aceleyle saçında maşa teliyle ekrana çıktı.
DİĞER GALERİLER