Seks Hayatlarını Vücut Dilleriyle Anlatıyorlar

Seks Hayatlarını Vücut Dilleriyle Anlatıyorlar
Ünlülerin özel hayatını hep merak etmişizdir. Hatta belki aklımızdan “Dili olsa da konuşsa” dediğimiz yatak odalarını gözetlemek bile geçmiştir. Vücut dili uzmanı Lillian Glass, yaptığı araştırmalar sonucu, insanların duruşlarından bile yatak odalarında olanlarla ilgili fikir sahibi olabileceğimizi söylüyor.
Eva Longoria - Tony Parker
“Longoria’nın bakışları açıkça eşini kadar arzuladığını ve onu yatak odasına götürmek için sabırsızlandığını hissettiriyor. Parker’ın ise bu bakışa aynı duygularla karşılık vermesi ve karı kocanın vücutlarının birbirlerine dönük oluşu seks hayatlarının son derece tutkulu olduğunu gösteriyor.”
Robert Pattinson
“Duruşuyla kendine ne kadar güvendiğini belli ediyor. Bir elin cepte olması genellikle kendinden emin olmamanın simgesiyken; onda bu görünüm, rahat duruşuyla birleştiğinde, özgüven hissi veriyor. Sağ elinin pantolonunun ağında duruyor olması ise sekse olan rahat yaklaşımının ispatı niteliğinde adeta.”
Victoria - David Beckham
Ünlü futbolcunun eşine doğru eğilmiş olması, yataktaki uyumlarında duyduğu minnettarlığı simgeliyor. Eşini arkasından koruyucu bir şekilde tutması ise, onu memnun etmeye odaklanmış olduğunu gösteriyor. Konuşurken vücutları birbirlerine yönelmiş bir şekilde duruyor. Bu ise yatakta birbirlerini tatmin etmeyi ne kadar önemsediklerini gösteriyor.”
Josh Hartnett
“Duruşuna bakılırsa kadınlar konusunda çok da tecrübeli olduğu söylenemez. Düşük omuzları güvensiz bir izlenim verirken; ellerini ceplerinde saklaması, seksle ilgili çekinceleri olduğuna işaret ediyor. Ayrıca gergin tuttuğu çenesi, sıkı sıkı kapattığı dudakları da bastırılmış kaygıları olduğunu açıkça ortaya koyuyor.”
DİĞER GALERİLER