Reklamdan çok kazandım

Beyazıt Öztürk’le reklam dünyasının yıldızı haline gelmesini ve 50 kişiye istihdam sağlamasını konuşmuştuk. Patron olmayı beceremediğini ve ekonomi yönetimini abisine bıraktığını söyleyen Öztürk’le söyleşimiz bugün de devam ediyor. İşte anlattıkları...

Kendinizi magazin figürü olmaktan sıyırdığınızı söylüyorsunuz. Bunu nasıl başarıyorsunuz?

İlişki zincirimi, herkese emekçi gözüyle baktığım için koruyabildim. Özel hayatımda bir şey yaşıyorsam, gerçekten de görünmeden yaşamaya gayret ettim. Her gün bir sürü sıkıntılı haberler yapılıyor. Bunların yanında, ‘Bu gece de burada yakalandı’ gibi bir şekilde haber olmak istemiyorum.

ARTIK ALTTAN ALIYORUM

Yıllar içinde hayatınızda neler değişti?


Bir sürü şey değişiyor insanın hayatında... Bir kere yaşadıkça alttan almayı öğreniyorsun. Bende öyle oldu yani. Bana olumsuz bir laf söyleyen birisi olduğunda, o lafı söyleyene de teşekkür ederim. Demek ki kendimde düzeltmem gereken kusurlar var diye düşünürüm. İlişkilere de bu gözle bakıyorum. Yaş ilerleyince herkesi daha iyi anlıyorsun. Artık 40’dan yavaş yavaş yukarı çıktığım için o olgunluk üzerime çökmeye başladı.

15 yılda Beyaz Show size neler öğretti?

Bu camianın içinde neler yapmamam gerektiğini öğretti.

15 yılın ardından kariyerle ya da özel yaşamla ilgili beklentileriniz var mı?

Hayatla ilgili beklentim büyük evler, arabalar değil. Hayatımı küçültüp başlangıç yerine dönmek istiyorum artık. Şu anda yaşadığımız bir egodur ve bunu beslemek lazım. Bunu yaşamamız lazımdı, yaşadık. Ama bunu küçültüp oturtma zamanı geliyor. Nezih bir hayata geçiş yapacağım diye düşünüyorum. Büyük bir evde oturuyorsun ama evin hepsini kullanamıyorsun. Belki bir tane odada oturuyorsun. İhtiyaçlarınızı görüyor, zamanla fazlasına gerek olmadığını anlıyorsunuz.

DİĞER GALERİLER