Muhammed Ali'den dudak uçuklatan miras!

Efsane boksör Muhammed Ali'nin önceki gün 72 yaşında yaşamını yitirmesinin ardından herkesin aklındaki soru, 80 milyon dolarlık mirasa ne olacağı. Ali rahatsızlanıp hastaneye kaldırıldığında boksörün tüm çocukları ülkenin farklı yerlerinden kalkıp babalarına destek olmak için hastaneye koştu.

Ailenin basın danışmanı tüm çocukların birbirlerine destek olduklarını ve babaları için sürekli dua ettiklerini anlattı.

Şimdi tüm dünya kardeşler arasındaki bu birliğin cuma günü yapılacak cenaze töreninden sonra da devam edip etmeyeceğini merak ediyor. Zira ortada oldukça büyük bir miras bulunuyor.

9 ÇOCUĞU VAR
Muhammed Ali'nin bu sene ocak ayındaki doğum gününde çekilen bu fotoğrafta boksörün sekiz çocuğunun babalarının yanında olduğu görülüyor.
Ünlü boksörün bu sene doğum gününde çekilen fotoğrafta sadece ikinci evliliğinden olan oğlu 44 yaşındaki Muhammed Ali Jr. eksik.
Muhammed Ali'nin tek biyolojik oğlu olan Ali Jr. kısa bir süre önce, son iki senedir babasıyla hiç görüşmediğini ve babasına ulaşma çabalarının sonuçsuz kaldığını açıklamıştı.

TEK BİYOLOJİK OĞLU BABASINDAN YARDIM ALMIYOR
Muhammed Ali'nin ikinci evliliğinden olan Ali Jr'ın 2004 yılından beri babasından yardım almadığı ve Chicago'da maddi zorluklar içinde yaşamını sürdürdüğü biliniyor. Ali Jr, babasıyla arasının bozulmasına, efsane boksörün eşi Loonie'nin sebep olduğunu ve babasının tüm mal varlığından yoksun bırakıldığını anlatıyor.

DİĞER GALERİLER