Mevlid kutlama WhatsApp fotoğrafları - Mevlid kandili 2019 mesajları resimli Mevlit kandili hadisli sözleri!

Mevlid kutlama WhatsApp fotoğrafları - Mevlid kandili 2019 mesajları resimli Mevlit kandili hadisli sözleri! Mevlid Kandili Müslüman alemi için önemli günlerden birisidir. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açıklanan Mevlid Kandili yarın akşam idrak edilecek.Vatandaşlar mesaj ve paylaşımlarda kullanmak için güzel kandil mesajları araştırmaya başladı. En güzel resimli Mevlid kandili resimli mesajlarını, Mevlüt kandili kutlamaları WhatsApp fotoğraflarını haberimizde bulabilirsiniz... Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı takvime göre bu sene mübarek Mevlid Kandili, 8 Kasım 2019 tarihine denk gelmektedir. Mevlid Kandili, aynı zamanda Rebiülevvel ayının 12. gecesine denk geliyor.

Kasım ayının son günlerine yaklaşmamız ile beraber Mevlid Kandili heyecanı da başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı takvime göre bu önemli gün 29 Kasım Çarşamba günü idrak edilecek. Bu nedenle sabah saatlerinden itibaren Mevlid Kandili mesajları çok sık araştırılmaya başladı. Kısa ve uzun Mevlid Kandili mesajları ile büyüklerini mutlu etmek isteyen okuyucularımız doğru adresteler. 2019 Kandil mesajları sayesinde uzakta bulunan sevdiklerinizi veya akrabalarınızı mutlu edebileceksiniz. İşte kıza ve uzun en güzel 2019 resimli Mevlid Kandili mesajları…

Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!

Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

DİĞER GALERİLER