Kitabı Olan Ünlüler

TÜLİN ŞAHİN
İLK KİTABI 7 BASKI YAPTI İlk kitabı 'Kral Prens ve Fakir'de kadınlara nasıl sağlıklı zayıflayabileceklerini, kendi tecrübelerine dayanarak anlattı. Şahin'in bu kitabı tam 7 baskı yaptı. İkinci kitabı 'Sırlar' ise ünlü mankenin güzellik sırlarını hayranlarıyla paylaştığı bir rehber niteliğindeydi. Her iki kitap da çok sattı.
KEREM ALIŞIK
ŞİİRLERİ ÇOK BEĞENİLİYOR 'Kerem Misali' ve 'Alışık Değilim' adlı iki şiir kitabı yazan Kerem Alışık, şair yönünü dayısı Atilla İlhan'dan aldığını söylüyor. Çektiği aşk acılarını ve mutluluklarını şiirlerinde anlatan Alışık'ın şiirlerini seven, kitaplarını dört gözle bekleyen çok sayıda hayranı bulunuyor.
FERDİ TAYFUR
iKi ROMAN YAZDI Arabesk müziğin ünlü ismi Ferdi Tayfur, 'Şekerci Çırağı' adını verdiği kitabında kendi hayatını anlattı. Roman olarak kaleme aldığı kitabında çocukluğundan başlayarak yaşadıklarını anlattı. Bu kitabı çok sattı. İlgiden memnun olunca ikinci romanını da yazdı. Yağmur Durunca adlı kitabı sevenleri tarafından kapış kapış satın alındı.
İPEK TUZCUOĞLU
ASK ŞiiRLERi YAZMAYI SEViYOR Yazdığı aşk şiirlerini ve güzel sözleri 'Aşkım' adlı bir kitapta topladı. Geçen yıl, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde piyasaya çıkan Tuzcuoğlu'nun kitabında, Rauf Denktaş, Serdar Bilgili, Sinan Çetin, Okan Bayülgen'in de bulunduğu 22 ünlü ismin çektiği 'aşk' temalı fotoğraflar da yer alıyor. İpek, kitaptan kazandığı geliri Türk Kalp Vakfı'na bağışladı.
ZEYNEP MANSUR
KİTAPLARI SATMADI 1999 yılında kaybettiği dedesine ithafen 'Sarı Saçlarımı Kestim' isimli bir şiir kitabı çıkartan şarkıcı Zeynep Mansur, okurlardan beklediği ilgiyi bulamadı. Mansur, şansını bu kez düz yazıda denemek istedi ve 'Platonik Bir Aşk' adlı romanıyla kitap dünyasına yeniden 'merhaba' dedi. Ancak, ikinci kitabının satışı da umduğu gibi olmadı.
DİĞER GALERİLER