Hızlı makyaj yapmanın bütün sırları bu DVD'de

Bir makyaj DVD’si çıkaran manken Tülin Şahin, “Gündüz makyajımı beş dakikada gece makyajımı 15 dakikada yapar çıkarım. Hazırladığım DVD’de de herkesle pratik makyaj yapmanın sırlarını paylaşıyorum” diyor

Tülin Şahin, Türkiye’nin en yaratıcı mankenlerinden biri… Ünlü markalar için podyuma çıkan Şahin, bir yandan da kitaplar yazıyor, televizyon programlarına katılıyor. Şahin son olarak Demi Moore’un Avusturya’da verdiği davete katılarak gündeme geldi. Türkiye’nin ilk makyaj DVD’sini hazırlayarak gündeme geldi. Şahin’in en son başarısıysa Oriflame’in katkılarıyla Med Yapım’dan çıkan makyaj DVD’si... Tülin Şahin ile Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan DVD’sini konuştuk.

Kaç yaşından beri makyaj yapıyorsunuz?

Modelliğe 'full time' başladığımdan beri yani 18.5 yaşımdan beri makyaj yapıyorum…

GENÇ GÖSTEREN MAKYAJ

Her gün ne kadar zamanınızı makyaja ayırıyorsunuz?

Özel hayatımda tıpkı DVD’de olduğu gibi gündüz makyajımı sadece 5 dakikada yapıyorum. Bir davete gideceksem, gece makyajımı yapmak sadece 15 dakikamı alıyor. Ben, bu DVD’de herkesle pratik makyaj yapmanın sırlarını paylaşıyorum. Mesleğim gereği kazandığım pratikliği paylaşıyorum.

Bize DVD’nizden de biraz bahseder misiniz?

DVD içinde hangi konular hakkında bilgiler verdiniz? Makyaj hileleriyle, olduğunuzdan daha genç nasıl görüneceğinizi anlatıyoruz. Oje sayesinde parmaklarınızı nasıl daha uzun gösterebileceğinizi öğreneceksiniz. Fondöten ve kapatıcının nasıl sürülmesi gerektiğini dört farklı yüz tipinde uygulayarak gösteriyoruz.

Ya DVD’yi izlemeye vaktimiz yoksa?

DVD’yi ihtiyaçları olduğunda konu başlıklarına bakarak izleyebilirsiniz. Elinize çay ya da kahvenizi alıp, koltuğunuza gömülüp zevkle izleyeceğiniz bir DVD hazırladık.

DİĞER GALERİLER