Günlük burç yorumları – 7 Ocak 2020 Salı

Günlük burç yorumları Takvim'den Binnur Sormageç, Yeni Asır'dan Filiz Özkol ve Sabah'tan Zeynep Turan'ın yorumuyla takvim.com.tr'de. Bugün burçları neler bekliyor? İşte 7 Ocak Salı günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

KOÇ:
Organizasyonlar ve işbirlikleri önem kazanıyor. idealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. sizden olumlu şekilde etkilenmeleri lehinize gelişiyor.

BOĞA:
Yaşam kalitenizi artırma konusunda yapacağınız çalışmalar sizi olumlu yönde etkileyecek ve kendinizi çok rahat hissedeceksiniz. bugün, yakın çevrenizle birlikte ortak aktiviteler gündeme gelecek.

İKİZLER:
Bugün, ay'dan olumlu etkiler alıyorsunuz. ikili ilişkilerinizde karşı tarafın şartlarını kendi düşüncelerinizle birleştirmek isteyebilirsiniz. soğuk algınlıklarına çok dikkat edin.

YENGEÇ:
Ani gelişmelere karşı temkinli ve belirgin bir tavır içindesiniz. özgürlükçü yapınızın daha fazla ortaya çıkacağı bir gün. çevrenizde orijinal fikirlere önem verdiğiniz için, arkadaş seçimleriniz de bu yönde oluyor.

ASLAN:
Düşündüğünüz olayları çevrenizle paylaşmaktan zevk alacağınız bir gün. iletişim konusunda oldukça başarılı bir grafik çiziyorsunuz. ilgi alanlarınız çok fazla ve geniş bir yelpazeyi kapsıyor.

DİĞER GALERİLER