Günlük burç yorumları – 21 Ağustos 2019 Çarşamba

Günlük burç yorumları Takvim'den Binnur Sormageç, Yeni Asır'dan Filiz Özkol ve Sabah'tan Zeynep Turan'ın yorumuyla takvim.com.tr'de. Bugün burçları neler bekliyor? İşte 21 Ağustos Ağustos günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

KOÇ

ÖNEMLİ anlaşmalar yapmak için uygun bir gün. Sezgisel yeteneğinizi iyi bilenler için, bu durum korkutucu olabilir. Hissettiğiniz güçlü enerji, istemeden bazı hatalar yapmanıza yol açabilir. Görüşeceğiniz kişilerin farklı yönlerini değerlendirme konusunda beceriklisiniz.

Yapmak istediklerinizde ufakta olsa başarılar elde edebilirsiniz. Nasıl verimli olabilirim sorusu sizi istediğiniz ve hak ettiğiniz başarıya götürecek. İş arayışında olan bir Koç burcuysan, alanın dışından bir iş teklifi ile karşılaşabilirsin. Reddetmeden önce bir kez daha düşün.

BOĞA

AY, burcunuzda ilerlerken, romantik ve duygusal yönlerinizi istemeseniz de ortaya çıkarıyor. Çünkü, hata yapmaktan korkar bir haliniz var. Duygusal fırtınalardan korunmak uğruna, bazen aşka sırtınızı dönebiliyorsunuz. Yine de aşk kapınızı her an çalabilir.

Zekanız ile başarı elde edebileceksiniz ancak yardım almaktan çekinmeyin. Kendinize yetebilseniz de farklı bakış açıları da size perspektif kazandırabilir. Kendini daha da ön plana çıkarmak adına farklı etkinliklere katılabilirsin. Bugün, ailene karşı daha fazla korumacı olabilirsin.

İKİZLER

DENGELENMİŞ kişiliğiniz, ölçülü konuşmalarınızla kendinizi bulunduğunuz ortama saygılı şekilde sunuyorsunuz. Bilgilerinizi paylaşma konusunda farklı davranıyor ve olaylara keskin mantıkla yaklaşıyorsunuz. Yaşam felsefenizi destekleyici derin düşüncelere sahipsiniz.

Düşündüklerinizi sağlam bir planlama ile gerçekleştirebilecek iç potansiyeliniz olsa da sıkılganlığınızdan uzaklaşmanız gereken bir dönemdesiniz. Arkadaşlarının arasındaki tartışmalara şahit olabilirsin. Arabulucu olmak isterken, suçlu pozisyonuna düşebilirsin.

YENGEÇ

BUGÜN, maddi konularda ilginç araştırmalar içinde olacaksınız. Kazançlarınızı belirleyici işler yapacaksınız. Satürn karşıt evinizde yer alırken, sosyal ve ortaklık ilişkilerinde inatçı bir tavır sergilemeyi tercih ediyorsunuz. İşinizle ilgili yenilikler gündeme gelecektir.

Kabuğunuza çekilerek bir süre düşünmeli ve bir kere kararınızı ilan etmelisiniz. Çünkü bu şekilde en sağlıklı ve doğru kararı alabilecek dinginliğe sahip olursunuz. Sevgi gezegeni Venüs, bugün toprak burcuna geçiyor. Akrabalarından gelecek müjdeli haberle mutlu olacaksın.

ASLAN

AİLE içi olayların gündeme gelmesiyle bugün onlara vakit ayırmalı, sorunlarıyla yakından ilgilenmelisiniz. Ay'ın konumu, duygusal konularda daha tutarsız olmanıza neden oluyor. Gün içinde, küçük engellerin motivasyonunuzu bozmasına izin vermemelisiniz.

Çabuk demoralize olma yönünüz bir işte ilerlemenize engel olabilir. Kendinizi dinlemeli ve haklı eleştirileri ciddiye alacak kadar mütevazı olmalısınız... Güzel havanın tadını çıkarmak isteyeceğin bir gün. İçinde, yeni umutlar ve yeni heyecanlar duyacaksın.

DİĞER GALERİLER