Günlük burç yorumları – 20 Ağustos 2019 Salı

Günlük burç yorumları Takvim'den Binnur Sormageç, Yeni Asır'dan Filiz Özkol ve Sabah'tan Zeynep Turan'ın yorumuyla takvim.com.tr'de. Bugün burçları neler bekliyor? İşte 20 Ağustos Salı günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

KOÇ

Özgürlükçü duruşunuz partnerinize ürkütücü gelse de sevginize güvenebileceğini öğrenmesi için fırsatta olabilir aynı zamanda. Aşkta huzuru bulabilirsiniz.

Sorunlara kulaklarını tıkamak istediğin bir gün. İçinden geldiği gibi davranarak dikkat çekebilirsin. Ani bir kararla yola çıkabilirsin. YAKIN dostlarınızla birlikte iletişim yoğunluğu yaşayacağınız bugünde, bazı olaylara radikal çözümler üretmenin zevkini yaşayacaksınız. Olayların sonrasını görmeden, hiçbir olaya 'Evet' demiyor ve sonuçta haklı olan siz oluyorsunuz. Farklı bakış açınız ufkunuzu genişletiyor.

BOĞA

Değişim sezgilerinizi takip ettiğiniz taktirde her zaman sizler için artı yönde gerçekleşerek size iç huzur verecek. Keyifli olmak için bilinçli çaba sarf edeceğiniz bir gün.

Duygularını sınadığın günlerden geçerken, güzel gelişmelerin olduğunu fark edebilirsin. Alışveriş için ideal bir gün. İDEALLERİNİZLE yaşamaktan son derece memnunsunuz ve işinize karışılmasından hoşlanmıyorsunuz. Bugün, güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştıracaksınız. Size değersiz görünen şeyler, başkaları için önemli olabilir.

İKİZLER

Bugünlerde odağınızda şüphecilik ve merak olabilir. Öğrenmeyi çok sevseniz de yine de fazla irdelemek size pozitif sonuç getirmeyebilir.

Arkadaşlarınla buluşmak, onlara yoldaşlık yapabilmek ön planda. Etrafındakilerin iş bulamaması canını sıkabilir. ŞANSLI bir gün içindesiniz. Duygusal beraberliğinizi kişisel kazançlarınızla birlikte değerlendirmeniz gerekebilir. Bulunduğunuz ortamlarda birçok kişinin gözü üzerinizde olacak ve sizin özgüveninizin gelişmiş olmasından dolayı olayları kolay bir şekilde özümleyebileceksiniz.

YENGEÇ

İsteklerinizle bağlantılı olarak dualar ve niyetler edebilirsiniz. Bu isteklerinizin gerçekleşmesi için hem dualarınızı hem de eylemlerinizi dengeli götürmelisiniz.

Harcamalarında temkinli oluşun cimrilik olarak adlandırılabilir. Ailenin desteği seni duygulandırabilir. ÇEVRENİZLE olumlu ilişkiler içinde olmanız, birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Bugün, duygusal alışveriş içinde olduğunuz kişilerin bazı desteklerini üzerinizde hissedeceksiniz. Her zamanki kuşkucu tavırlarınızla olayları farklı boyutlardan değerlendiriyorsunuz.

ASLAN

Özellikle aşk ve arkadaşlık konularında bazı bitişler yaşayabilirsiniz. Geçmişinizi silip atma niyeti içerisinde olduğunuz için olumlu sonuçlar alacaksınız...

Bugünü kendine ayırmak isteyebilirsin. Evli bir arkadaşının müjdeli haberini alabilirsin. Bugün senin için verimli bir gün. ORTAK çalışmalara olumlu baktığınız gün içinde, duygusal yönlerinizi ortaya çıkarmadan önce ince detayları gözden geçirmelisiniz. Güven duygusunun yarattığı motivasyon gücü, aynı zamanda başarılı olma konusunda size destekleyici bir zemin hazırlıyor.

DİĞER GALERİLER