Günlük burç yorumları... (17 Nisan 2017)

KOÇ
21 Mart - 19 Nisan

Aile konuları gündeme gelebilir. Üzerinizdeki bazı sorumlulukların başkasına devredilmesini isteyebilirsiniz. Bu haklı talebiniz kabul görecek çünkü sizi...

BOĞA
20 Nisan - 20 Mayıs

Gün içinde ailenizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Geçmişte yaşanmış olaylar tekrar gündeminize gelebilir. Bu durum sizi içsel hesaplaşmaya götürebilir.

İKİZLER
21 Mayıs - 21 Haziran

Baskıya ve yönlendirmeye gelemiyorsunuz. Topluma ters gelebilecek denenmemiş kulvarlarda kulaç atacak ve kendinizi farklı konularla ispat etmek isteyeceksiniz.

YENGEÇ
22 Haziran - 22 Temmuz

Huzursuz bir ruh halindesiniz. İnsanların sizi anlamadığını, hislerinizi önemsemediğini düşünebilirsiniz. Sosyal sorunlarınız olabilir. Rahatlamalısınız.

ASLAN
23 Temmuz - 22 Ağustos

Rüyalar ve hayallerle güne başlayacaksınız. Ancak hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşmanız gerekiyor. Yoksa yapmanız gereken işlerle ilgilenmeniz zor olabilir. Sevdikleriniz ile ilgili endişeleriniz olabilir ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen kaygılar gördüğünüz rüyalarda açığa çıkabilir. Anneniz ile birlikte yaşadığınız eski günleri hatırlayabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir.

DİĞER GALERİLER