Günlük burç yorumları – 12 Eylül 2019 Perşembe

Günlük burç yorumları Takvim'den Binnur Sormageç, Yeni Asır'dan Filiz Özkol ve Sabah'tan Zeynep Turan'ın yorumuyla takvim.com.tr'de. Bugün burçları neler bekliyor? İşte 12 Eylül Perşembe günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

KOÇ:

Bugün, sosyal ilişkilerinizde yaşadığınız olaylara farklı bir bakış açısı ile değerlendirebilirsiniz. Mesleğinizle ilgili yeni bir yapılanma dönemine giriyorsunuz.. Disiplinli davranmak, size pozitif enerji verecek. İş motivasyonunuz çok daha verimli hale gelecek. Mantığınızın sesini dinlemelisiniz.

BOĞA:

Duygusal konularda bazı fanatik düşüncelerinizin esiri olabilir ve eskiye özlem duyabilirsiniz. Yaşamınızı kolaylaştırma pratikliği içinde davranmalısınız. .. Bugün, her türlü aktiviteye açık ve ılımlı bir gününüzde olmanıza rağmen, işin içine duygular girdiği zaman, çevreniz için gizemli bir hale dönüşebiliyorsunuz.

İKİZLER:

Bugün köklü düşünceleriniz yüzünden bocalayabilirsiniz. Değiştirmek istemediğiniz değer yargılarınız yüzünden, ikileme düşebilirsiniz. Değişim yaşamaktan yana olmanıza rağmen maddesel nedenler sizi bulunduğunuz konuma bağlı kılabilir. Bocalamak ve fevri düşünmek yerine yeni bir arayışa geçmelisiniz.

YENGEÇ:

Bugün arkadaşlık bağlarınızı daha da ön plana çıkaracak davranışlar içindesiniz.. Yakın ilişkilerinize de fazla sahiplenici davranmakla, çevrenizdeki kişilerin tepkisini üzerinize çekebilir ve sizi taraf tutmakla suçlayabilirler. Geleneksel yönlerinizin size zaman kaybettirebileceğini fark etmelisiniz.

ASLAN:

Zihinsel enerjinizi çevrenize ispat edebileceğiniz önemli günlerinizden biri. Bağlantı içinde olacağınız kişilere karşı cana yakın tavırlar içinde olmalısınız. Çevresel koşullarınızı kendiniz yaratıyorsunuz. Bugün yaşantınıza yeni olaylar ilave içinde olabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızın çağrılarına cevap vereceksiniz.

DİĞER GALERİLER