Görenlerin ağzı bir karış açık kaldı! Yaşlı adam otobüste maske takmadı, yüzüne yılan doladı

Böylesi ne görüldü ne duyuldu... İngiltere Manchester'de yaşlı bir adam, otobüse binerken maske yerine yanında bulunan yılanı yüzüne dolayıp otobüste yolculuk yaptı. Çevresindeki yolcular hem şaşkınlıklarını gizleyemedi hem de yaşlı adamı böyle görüntüledi.

Koronavirüs salgını tüm dünyada etkisini devam ettirirken, kurallara uymak istemeyen insanların buldukları çözümler pes dedirtti.

Söz konusu tuhaf olay İngiltere Manchester'de gerçekleşti. Yaşlı bir adam, otobüse binerken maske yerine yanında bulunan yılanı yüzüne dolayıp otobüste yolculuk yaptı.

Yaşlı adam, Kovid-19 önlemleri ile dalga geçercesine yüzüne doladı. Yılanı bir süre sonra yüzünden kaldırıp, yolcuların yolculuk esnasında tutundukları korkuluğa doğru uzattı.

Yılan kendini korkuluğa sardı. Gördükleri manzara karşısında büyük şok yaşadıklarını söyleyen yolcular, adamın yaptığı hareketin çok eğelenceli olduğunu söyleyip tepki göstermediklerini söylediler.

Normalde COVID-19 ömelerini maske takmayarak yasağı ihlal eden vatandaşlar, hem diğer insanlardan tepki görüp hem de para cezası alıyor. Otobüste bulunan bir yolcunun çektiği video sonrası polis, maske yerine yılan kullanan adamın yakalanıp gerekli cezayı alması için soruşturma başlattı.

DİĞER GALERİLER