Gökyüzünde bir anda belirdi! Kimse ne olduğunu anlayamadı...

Dünyada her gün birbirinden gizemli birçok olay yaşanıyor. 2014 yılı Ağustos ayında kaydedilen bir videoda ABD'li ünlü bilim adamı Boyd Bushman uzaylıların olduğunu iddia ettiği gizlice ele geçirilmiş fotoğrafları yayınladı. Bushman ABD'li yetkililer tarafından inkar edilen Area 51'i gördüğünü ve o bölgede uzaylıların yapısı ile ilgili çalışmalar yapan bir grup bilim insanının varlığına şahit olduğunu söyledi.

2014 yılı Ağustos ayında kaydedilen videoda ABD'li ünlü bilim adamı Boyd Bushman bu merkezde mühendis olarak çalışırken gizlice ele geçirilmiş uzaylıların fotoğraflarını yayınladı.

Bushman ABD'li yetkililer tarafından sürekli inkar edilen Area 51 merkezini gördüğünü ve orada uzaylıların yapısı ile ilgili çalışmalar yapan bir grup bilim insanının varlığına şahit olduğunu söyledi.

Boyd Bushman çekilen fotoğrafları delil olarak göstererek kayıt altına aldığı videoda Area 51 merkezinde ele geçirilen uzaylıların 2 tür olduğuna işaret etti.

Uzun parmaklara ve perdeli ayaklara sahip olanların "Quintumnia" adlı bir gezegenden dünyaya geldiklerini ileri süren...

Bushman Nevada'daki üste çalışanların bunları 2 gruba ayırmasının nedeni olarak da birinin dünyalılara daha yakın olduğunu diğer grubun ise daha düşmanca bir tavır gösterdiğini iddia etti.

DİĞER GALERİLER