En popüler saçlar bu çocuklarda

Ünlü Hollywood yıldızlarının sadece kendileri değil, çocukları da birer trendsetter! Brad Pitt-Angelina Jolie, Jessica Alba ve Sarah Jessica Parker gibi ünlü anne-babaların çocukları en çok trendy saçlarıyla dikkat çekiyor.

Her şeyi Maddox başlattı
Annesi Angelina Jolie ve babası Brad Pitt gibi yedi yaşındaki Maddox da kendi başına bir yıldız. Punk modeli saçlarıyla Maddox, ünlü bebelerde saç trendini başlatan isim oldu.
Honor hep çok sevimli
Jessica Alba, bir yaşındaki kızı Alba'ya genellikle saç bantları takıyor. Bant takmadığında ise saçını kabartmayı tercih ediyor. Ama küçük kız her zaman çok sevimli görünüyor
Farklı olmak onun seçimi
Torri Spelling'in iki yaşındaki oğlu Liam, dikkat çekmeyi çok seviyor. Annesi de, doğduğundan beri kameraların önünde olan oğlunun, herkesten farklı olmak istediğini söylüyor.
Babası gibi stil sahibi
Matthew McConaughey gibi 11 aylık oğlu Levi de daha şimdiden stil sahibi. Ama tek benzerlikleri de bu değil. Ünlü oyuncu, oğlunun da kendisi gibi tam bir flörtöz olduğunu söylüyor.
Stili anneden
Annesi Gwen Stefani, babası da Gavin Rossdale olunca, üç yaşındaki Kingston'un punk saçları kimseyi şaşırtmıyor. Annesi de, "Oğluma havalı bir görüntü vermek istedim" diye konuşuyor.
DİĞER GALERİLER