En ucuza uçak bileti nasıl alınır? Havayollarının en ucuza uçak bileti kampanyaları...

Seyahet etmeyi, yeni yerler keşfetmeyi seviyor ancak uçak biletlerinden şikayet mi ediyorsunuz? Peki uçak bileti kampanyaları ile indirimlerden yararlanarak ucuza uçak bileti almak istemez misiniz? İşte en ucuza uçak bileti almanın, kampanyalardan haberdar olmanın yolları.

THY'DEN 'GÜNEY AVRUPA' KAMPANYASI BAŞLADI

Türk Hava Yolları'ndan Güney Avrupa'ya seyahat edecek yolcularına özel fırsat

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu Türk Hava Yolları, İstanbul ve Ankara'dan Avrupa'nın sıcak ülkeleri İtalya, İspanya, Fransa, Malta, Portekiz ve Yunanistan'da bulunan 25 uçuş noktasına uygun fiyatlarla seyahat imkânı sunuyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, İstanbul ve Ankara çıkışlı uçuşlarda, 10 Eylül - 20 Eylül 2019 tarihleri arasında satın alacakları biletler ile 1 Kasım 2019 - 31 Mart 2020 tarihleri arasında her şey dahil 119 Dolar'dan başlayan fiyatlarla uçma ayrıcalığı elde edecekler.

Ekonomi sınıfında her şey dahil gidiş-dönüş 119 Dolar'dan başlayan fiyatlar Türk Hava Yolları'nın resmi web sitesi ücretleri olmakla birlikte bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebilmektedir.

Kapsam dışı seyahat dönemleri ve kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere Türk Hava Yolları'nın websitesi, çağrı merkezi ya da satış ofislerinden ulaşabilirsiniz.

THY'DEN 'ORTA AVRUPA' KAMPANYASI (DEVAM EDİYOR)

Türk Hava Yolları'ndan Orta Avrupa'ya seyahat edecek yolculara ayrıcalıklı fiyatlar

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu Türk Hava Yolları, transfer merkezi İstanbul Havalimanı'ndan Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsviçre, Macaristan, Çekya, Polonya ve Lüksemburg'daki 24 noktaya gidiş-dönüş her şey dahil 129 Dolar'dan başlayan fiyatlarla uçma fırsatı sunuyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 15 Eylül 2019 tarihine kadar satın almaları halinde, seyahatlerini 1 Kasım 2019 - 25 Mart 2020 ve 27 Nisan 2020 - 17 Mayıs 2020 tarih aralığında gerçekleştirebilecekler.

Ekonomi sınıfında 129 Dolar'dan başlayan fiyatlar Türk Hava Yolları'nın resmi web sitesi ücretleri olmakla birlikte bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebilmektedir.

Kapsam dışı seyahat dönemleri ve kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere Türk Hava Yolları'nın websitesi, çağrı merkezi ya da satış ofislerinden ulaşabilirsiniz.

THY'DEN 'KUZEY AVRUPA' KAMPANYASI (DEVAM EDİYOR)

Türk Hava Yolları'ndan Kuzey Avrupa'ya seyahat edecek yolcular için ayrıcalıklı fiyatlar

Türk Hava Yolları, transfer merkezi İstanbul Havalimanı'ndan İngiltere, İrlanda, Rusya, Norveç, İsveç, Danimarka, Finlandiya, Letonya, Litvanya ve Estonya'daki 26 noktaya gidiş-dönüş her şey dahil 164 Dolar'dan başlayan fiyatlarla uçma ayrıcalığı sunuyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 3 - 13 Eylül 2019 tarihleri arasında satın almaları halinde, seyahatlerini "03 Eylül 2019 - 20 Mayıs 2020" tarih aralığında gerçekleştirebilecekler.

DİĞER GALERİLER