En iyi 22 Android Telefon

22. Sıra: LG Optimus True HD LTE LG Optimus True HD LTE ile başlıyoruz. Bu son derece kaliteli telefonun listenin üst sıralarında yer almamasının en büyük nedeni Android sürümünün eski kalmış olması ama LG, bu telefon için bir 4.0 güncellemesi çıkacağını resmen duyurdu.
21. Sıra: LG Prada Phone 3.0 4,3 inç dokunmatik ekran, 1 GHz çift çekirdekli işlemci, 8 megapiksel kameraHD video çekimi, Android 2.3 - Android 4.0 güncellemesi mevcut (Android 4.1 güncellemesi şimdilik yok) - Prada GUI arayüzü.
20. Sıra: Samsung Galaxy Ace 2 Galaxy Ace 2, kendisinden önce gelen Galaxy Ace ve Galaxy Ace +'dan çok daha iyi.Daha hızlı bir işlemci, daha yüksek ekran çözünürlüğü ve alıştığımız gibi dayanıklı bir pil sayesinde bu telefon listemizde 20. sıraya yerleşiyor.
19. Sıra: Sony Xperia S Xperia S, 12 megapiksellik kamerası ve zarif tasarımı ile dikkat çekiyor.Piksel yoğunluğu yüksek HD ekranı sayesinde cihaz net bir görüntü sunuyor. Tek olumsuz yanı, diğer akıllı telefonlarda da sık rastladığımız pil ömrünün kısalığı.
18. Sıra: HTC Sensation HTC'nin ilk hitlerinden biri olan Sensation, hala listemize girebilecek kadar güçlü. Zamanında S2'ye rakip olarak çıkan cihaz güzel bir ekrana, yüksek bir performansa ve çok iyi bir kameraya sahip.Konuşma kalitesi de oldukça iyi.
DİĞER GALERİLER