Diriliş Osman dizisi bu akşam var mı? Diriliş Osman ne zaman başlayacak?

Diriliş Osman dizisi için heyecanlı bekleyiş başladı. Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı Diriliş Osman dizisi için geri sayım sürüyor. Yayınlandığı günler reyting rekorlarını alt üst eden Diriliş Ertuğrul dizisi yepyeni kadrosu ve yeni konusuyla yoluna Diriliş Osman olarak devam edecek. Oyuncu kadrosunda Burak Özçivit ve Aslıhan Karalar gibi isimlerin katılacağı Diriliş Osman yayın tarihi diziyi merakla bekleyenler tarafından araştırılıyor. Peki, Diriliş Osman ne zaman başlayacak? İşte yanıtı...

Diriliş Osman ne zaman başlıyor? ATV'nin yeni sezonda izleyicileri ekran başına kilitleyecek dizisi Diriliş Osman yayın tarihi yoğun şekilde araştırılıyor. Diriliş Osman ne zaman başlıyor sorusuna dizi severler yanıt arıyor. TRT 1'de yayınlanan ve yıllardır reytingleri alt üst eden Diriliş Ertuğrul hikayesinin devamı olacak Diriliş Osman dizisi, oyuncu kadrosuyla izleyicileri şimdiden sabırsızlandırıyor. Burak Özçivit'in başrolde yer alacağı dizinin kadrosuyla da ilgili her geçen gün yeni haberler geliyor. Diriliş Osman ne zaman başlıyor?

CAN YAMAN DİRİLİŞ OSMAN'A MI KATILIYOR?

Erkenci Kuş dizisinin final yapmasının ardından Can Yaman'ın da Diriliş Osman kadrosuna katıldığı konuşuluyor.

Ancak dizinin yapımcı firmasından konuya dair bir açıklama yapılmadı.

BURAK ÖZÇİVİT'İN PARTNERİ BELLİ OLDU

Osman Gazi karakterini canlandıracak Burak Özçivit'in partneri belli oldu.

Popüler dizide Özçivit'e eşlik edecek o isim ise Aslıhan Karalar... Aslıhan Karalar, dizide Malhan Hatun'u canlandıracak.

DİĞER GALERİLER