Bugünkü
Takvim

Bunlar erkek adamı bozar

Erkeklerin hiçbir zaman yapmaması gereken 8 şey...

Erkek çantası taşımak Bir erkeğin sırt çantası, laptop çantası veya kitap dolu bir çantasında sorun yoktur. Ama kol altına alınan bir çanta taşımak yasalara aykırı olmalı. O çantanın içinde ne taşıyor? Cüzdan? Telefon? Makyaj malzemesi? Çantaya gerek yok, cepleriniz var.
Kaşlarınızı şekillendirmek Metroseksüel/bakımlı olmanız bazı kadınlara çekici gelir ama kaşlarınıza şekil vermeniz kesinlikle itici gelecektir. Çok kalın olan kaşlarınızı biraz düzenlemeniz veya ortasını almanıza hiçbir kadın itiraz etmeyecektir. Bakımlı olmakla aşırıya kaçmak arasında ince bir çizgi vardır. Eğer kaşlarınızı şekillendirirseniz kadınlar bunu anlayacaktır ve o zaman artık herşey için çok geç olacaktır.
Ayak tırnaklarınıza oje sürmek Ayak tırnaklarınıza oje sürmemeniz için sayısız neden var. Kadınlara yönelik bu hareketi bir erkek yaparsa kadının gözünde tamamen saygısını yitirir.
Bacaklarınızı tıraş etmek Profesyonel sporcu değilseniz bacaklarınızı tıraş etmeniz anlamsız. Çok sarhoşken kız arkadaşınıza yaptırdığınız ağda ayrı bir konu ama bütün bacaklarınızı tıraş etmeniz? Tartışmaya bile gerek yok. Kesinlikle kabul edilemez.
Tanga giymek Erkek tangası için iki kullanım vardır; 1. Eşşek şakası 2. Erkek striptizci. Eğer bu iki neden haricinde kendinizi tanga giyerken bulursanız bunun hiçbir açıklaması yoktur ve affedilmez bir şeydir. Hele kızların gözünden bakılırsa bir daha karizmanızı toparlayamazsınız.