Bu haftanın vizyon filmleri

KARANLIKTAN GELEN

Şehrin küçük mahallesinde yaşayan genç bir aile, Daniel ve Lacey Barett çifti huzurlu ve güvenli yaşamlarını bir anda tehdit eden bir dizi rahatsız edici olaylara tanık olmaya başlar. Tahmin edilemez derecede korkunç bir kuvvet tarafından tehdit edildiklerini anladıklarında Barret ailesi, durumu kendi yolları ile çözmeye çalışarak bu ölümcül gizemin peşine düşerler.

FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ

HANGOVER 3

Bu kez düğün, bekarlığa veda partisi yok. Ters ya da düz gidebilecek ne olabilir ki Ancak 'Kurt Sürüsü' yollara düştüğünde tüm bahisler kapanır" denilerek, komediseverler filme davet ediliyor.

FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ

DOĞAL KAHRAMANLAR

Filmde, doğayı ayakta tutma çabası içindeki iyilerle, dünyayı yok etmeye çalışan kötüler arasında geçen savaş anlatılıyor. Genç bir kız bir anda kendisini iyi ve kötü güçlerin kıyasıya savaştığı bir ormana sürüklenmiş olarak bulur. Bir grup ayak takımı ile iş birliği yapan Mary, hem onların dünyasını hem de bizimkini kurtarmaya çalışacaktır.

FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ

ATEŞTEKİ KAĞITLAR

Filmde, askerde teröristlerle girdikleri çatışmada tek arkadaşı şehit olan kendisi de yaralanan Gazi'nin, şehit arkadaşı Hasan'ın ölmeden önceki son isteğini yerine getirmek isterken yaşadıkları anlatılıyor.

FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ

SİHİRBAZLAR ÇETESİ

Dört Atlı Grubu sihirbazlık şovları yapmaktadır. Las Vegas’tayken Paris’teki bir bankaya uzaktan soygun yapıp karışık oyunlarıyla belli otoriteleri şaşırtırlar. FBI ajanı Dylan Hobbs, sihirbazlara suçlarının cezasını ödetmek ve onları daha da gözüpek soygunlar gerçekleştirmeden önce durdurmak konusunda kararlıdır.

FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ

ERKEK AKLI

Şöhret, para ve karizma Charles’a görünürde mükemmel bir hayat sunmuştur. Ne var ki aşkı onu aniden terk edince hayatı darmadağın olur. Sadık dostlarının yardımıyla zor da olsa kendisiyle yüzleşmeye çalışır. Film izleyicilere şu soruyu yöneltiyor: İnsan birini aynı anda hem sevip hem de ondan nefret edebilir mi?

FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ

DEVİR

Burdur'a bağlı Hasanpaşa köyünde, her yıl bir çoban yarışması düzenleme geleneği vardır. Bu geleneğe göre, çobanlar sürüleriyle teker teker küçük bir su birikintisine girmekte ve suyu peşlerindeki koyunlarıyla birlikte kesintisiz ve hızlı şekilde geçmektedir. Çobanlar yarışmada koyunların postunu boyamak için kırmızı renkli bir kayadan aldıkları parçaları elemekte, toz boya elde etmektedir. Ancak gelecek yıllarda kırmızı renkli kayalardan bulmak zorlaşacağa benzemektedir. 

FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ

DİĞER GALERİLER