Bu haftanın vizyon filmleri

SON AYİN 2

Senaryosunu Damien Chazelle'nin yazdığı korku ve gerilim türündeki filmde, dünya çapında 70 milyon dolar hasılat yapan "The Last Exorcism"in devam filmini daha korkutucu bir şekilde izleyiciyle buluşturuyor. İlk filmin kaldığı yerden devam eden ikinci filmde şeytani bir ritüel sırasında bir tarikat aracılığıyla şeytani bir bebek doğuran Nell Sweetzer oradan kaçtıktan sonra üstü başı kir içinde ve korkmuş bir şekilde ormanda bulunması izlenecek.

FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ

KOD ADI: OLYMPUS

Mike Banning, Amerika Birleşik Devletleri''ne bağlı çalışan, özel kuvvetler biriminde görevli bir gizli güvenlik ajandır. Bir akşam Başkan ve eşi bir davete giderlerken yolda trajik bir kaza meydana gelir. Banning''in tek bir simi kurtarma şansı vardır, o da tercihini eşini feda ederek Başkan''dan yana kullanır. Olay sonrası büroda herkes doğru yaptığını söyleyerek Mike''ı desteklese de saha görevinden alınarak masa başı bir işe atanır. Fakat ABD''yi hiç hesapta olmayan büyük bir saldırı beklemektedir.

FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ

KİMLİK HIRSIZI

"Ünlü yıldızların yer adığı komedi filmi Kimlik Hırsızı'nda başrollerde Patrondan Kurtulma Sanatı (Horrible Bosses) filminden Jason Bateman ile Bridesmaids filminden Melissa McCarthy oynuyor. Adam, kimliği çalındıktan sonra kötü kredi notunu düzeltmeye çalışırken ne kadar çileden çıkabileceğini gösterir. Sınırsız para, perakende kraliçesi Diana (McCarthy)'nın Miami'nin banliyölerinde hayatını yaşamasına olanak vermiştir. Fakat bu alışveriş çılgınlığına para sağlamak için kullandığı kimlikte bir başkasının adı yazmaktadır.

FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ

AKLIMI OYNATACAĞIM

Meksika'ya doğru yola çıkmış olan bir yolcu uçağının iniş takımları açılmamaktadır. Uçak acil iniş yapmak üzere kalktığı havalimanına geri döner, ancak depodaki fazla yakıtı yakmak için birkaç saat boyunca İspanya üzerinde daireler çizmeye başlar. Uçuş ekibi durumu yolculardan saklamaya çalışsa da, çok geçmeden Business Class'ta oturan yolcular durumu fark eder. Kabin görevlileri uçakta oluşan paniği engellemek için yolcuları sarhoş edip uyutmaya çalışırlar. Uçak içinde giderek artan heyecan, alkol ve adrenalinin de etkisiyle, ekip ve yolcular arasında izleyicileri kahkahalara boğacak beklenmedik olaylar filizlenir.

FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ

BARFİL: AŞKIN DİLE İHTİYACI YOKTUR

Yönetmenlik koltuğuna Anurag Basu'nun oturduğu filmde, Priyanka Chopra, Ranbir Kapoor, Ileana D'Cruz, Saurabh Shukla ve Ashish Vidyarthi oynuyor. Senaryosunu Anurag Basu ve Sanjeev Dutta yaptığı, 2012 - Hindistan yapımı film, dram, komedi ve romantik türünde. Filmde, "Barfi" adında hem işitme hem de konuşma özürlü bir gencin hayat hikayesi ve başından geçen olaylar anlatılıyor. Filmin fragmanını izlemek için tıklayınız

FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ

DİĞER GALERİLER