Vav TV İzle

Bodrum milyonluk yatlara ev sahipliği yapıyor

MUĞLA'nın ünlü beldesi Bodrum tatilcilerin yanı sıra birbirinden gösterişli yatları da ağırlıyor. Bazıları kiralık lüks yatlar, ilçe turizmine canlılık kazandırıyor.

Türkiye'nin gözde tatil beldelerinden Muğla'nın Bodrum ilçesi aynı zamanda, marinalarında gösterişli duruşlarıyla dikkati çeken mega yatları ağırlıyor.

Türkiye'nin gözde turizm merkezlerinden Bodrum'da turizm sezonunda maviyle yeşilinin buluştuğu koyların yanı sıra marinalar, değeri milyon avrolarla belirtilen lüks yatlara ev sahipliği yapıyor.

Bazıları kiralık lüks yatlar, ilçe turizmine canlılık kazandırıyor.Her yıl iş, sanat, spor ve siyaset dünyasından öne çıkan çok sayıda kişi, tatil için tercih ettiği ilçede demir attıkları ıssız koylarda, doğal güzellikler arasından tatilin tadını çıkarıyor.

Mavi sularda zaman zaman dünyanın sayılı zenginleri arasındaki iş adamlarının yatlarının da boy gösterdiği turizm kentinde, özenle yapılmış Bodrum guletleri de yat turizminde öne çıkıyor.

Bodrum açıklarında görülen yatlara, iskele ve marinalarda yakıt ikmali yapılıyor. Gıda ve diğer ihtiyaçları da Bodrum'da giderilen yatlarla doğayla iç içe gezilere çıkılıyor.