Artık Büyüdüm Söyleyecek Çok Sözüm Var

Televizyon ve radyo programcısı Yunus Günçe, dört yıl ara verdiği stand up şovunu tekrar sahneye koymaya hazırlanıyor. Her fırsatta büyüdüğünü söyleyen 34 yaşındaki Günçe’yle yenilediği şovunu, projelerini ve bu aralar hayatında olup bitenleri konuştuk.

Dört yıl boyunca neler yaptınız?

-Samanyolu TV’nin birkaç dizisinde rol aldım. Bunu oyunculuk konusunda antrenmanlı kalmam gerektiği için yaptım.

TV’DE HİÇ FENA DEĞİLİM

Kendinizi sadece oyuncu olarak mı tanımlıyorsunuz?

-Kendimi kısıtlamayı sevmiyorum. Mesela, müzik, hayatımda çok önemli bir yer kaplıyor. DJ’lik bir hobi gibi başladı ama zamanla hem keyif için yaptığım hem de para kazandığım bir iş haline geldi. Ama her şeyin ötesinde ben bir televizyon programcısı ve sunucusuyum. Bu işte de hiç fena olmadığımı düşünüyorum.

Sinema için teklifler geliyor mu?

-Her gün bir teklif alıyorum diyemem. Gelse yapardım. Bunu da söylemekten çekinmiyorum çünkü kendimde en sevdiğim yönlerden biri; aşırı komplekssizim. Kendimle barışığım, kendimi önemsiyorum ama büyütmüyorum. “En iyi ben yaparım” gibi bir iddiam yok. Ama sinemada kendimi görmek isterim.

Peki sizce neden Yunus Günçe’ye sinema filmi teklifi gelmedi?

-Benim sinemayla ilgili isteğim bilinmiyor olabilir. Dolayısıyla bu seçim sürecinde akla gelmemiş olabilirim. Ben sistemin çok içinde bir insan da değilim.

DİĞER GALERİLER