8 yeni stil kuralı

SAÇLARINIZIN UCU HAFİFÇE ÖZGÜR KALSIN

Balerin topuzunun mükemmel olması gerekmiyor. Topuz haline getirdiğiniz saçlarınızın uçlarını hafifçe dışarıda bırakın. Böylelikle, rahat ve genç bir stil yaratırsınız. Ayrıca fazla uğraşmış gibi de görünmezsiniz. Önce saçlarınıza hacim verici bir krem sürün. Ve saç tutamlarını ensenizde toplayın. Ardından saçlarınızı alçak bir topuz haline getirip lastik bir toka ve U şeklinde tokalarla sabitleyin. Son olarak parmaklarınızla saç uçlarını dağıtın.

GÜNDÜZLERİ SAPSIZ ÇANTA KULLANIN

Sabahtan akşama kadar taşıyabileceğiniz kullanışlı bir portföy edinin. Büyük portföy çantalar, büyük modellere modern bir alternatiftir. Portföyün, iş günü boyunca ihtiyacınız olacak eşyaları sığdırabilecek kadar geniş olmasına dikkat edin. Ayrıca fazla resmi görünebilen saten kumaştan, pul ve payetten kaçının. Canlı renkte deriler veya şık desenler gündüzden geceye rahat bir geçiş sağlar.

VAHŞİ BUKLELERE İZİN VERİN

80’lerdeki gibi kocaman saç modelleri yine gözde olacak. Hacim kazandırıcı bir köpüğü köklerden uçlara kadar nemli saçlara uygulayın. Ardından saçlarınızı kurutun. Saçlarınız tamamen kurumaya yakınken, ekstra hacim yaratmak için bigudilere sarın ve birkaç dakika bekleyin. Ardından saçlarınızı arkaya doğru tarayın ve saç spreyi uygulayın. Dalgaları fırçalayıp üzerine sabitleyici bir sprey sıkın.

ABİYELERİNİZE VURUCULUK KATIN

Vefakar bolerolarınızı bir kenara bırakın ve şık elbiselerinizin üzerine kısa bir deri ceket giyin. Zıtlıkların oyunu, burada şaşırtıcı derecede uyumlu bir kombinle sonuçlanıyor. Bize güvenin, zira motosikletçi ceketi uçuşan şifon gece tuvaletinizin üzerine de parlak mini elbisenize olduğu kadar yakışacak.

ETEK UÇLLRINI GÖSTERİN

Evet, paltonunuzun çetin hava şartlarına karşı size koruma sağlaması gerektiğini biliyoruz. Ancak bardaktan boşalırcasına yağmur yağmadığı sürece, paltonuzun eteğinizden daha uzun olması gerektiği fikrini de unutun. Onun yerine, uçların alttan azıcık görünmesine izin verin. İşin sırrı görünümü zarif tutmakta yatıyor. Paltonuz bele doğru daralsın ve eteğinizle uyumlu bir renkte olsun yeter.

DİĞER GALERİLER