1200 TL'ye almıştı! Şimdi 8 milyona satılıyor... Değişimi inanılmaz

Bir zamanlar oldukça popüler ve güzel olan, fakat şimdilerde çürümeye bırakılmış olan arabalar modifye sevenleri cezbediyor. İşte onlardan biri... Eski otomobillere düşkün olan bir adam külüstür bir aracı satın aldı. Sadece 1200 TL verip aldığı otomobil görenleri dehşete düşürdü. Herkesin ilk başta çılgın gözüyle baktığı modifiye uzmanı olmaz denileni yaptı ve herkesin takdirini kazandı. Hurda araçtan servete dönüştürdüğü otomobilini sosyal medya hesabından paylaşan kişi, yeni arabasına gelen milyonluk teklifleri tek tek reddetti. İşte gören herkesin 'yok artık' dediği o inanılmaz değişim.

Bir adam sadece 1.200 TL'ye satın aldığı bir araca binlerce dolar harcayarak öyle bir hale getirdi ki...

Amerika'nın en ünlü oto modifiye uzmanları arasında yer alan JF Launier, sadece yaklaşık 1200 TL'ye aldığı otomobili için 300 bin dolar para harcadı.

Lanuier, tekrardan yaptığı otomobile biçilen fiyat ise yaklaşık 8 milyon TL. İşte o efsane otomobilin kare kare ortaya çıkışı...

Yeni sahibi 1969 model Ford Mustang'i aldığında kulanılamaz bir haldeydi. Ancak son hali gerçekten şaşırtıcı. Ustaca modifiye edilen Ford Mustang'in son hali gerçekten inanılmaz..

DİĞER GALERİLER