Kaçtığı adam TikTok dolandırıcısı çıktı! Esra Erol canlı yayınında gözyaşları içinde itiraf etti

Esra Erol'da Saadet ismindeki bir kadın her şeyi itiraf etti! ATV ekranlarında yayınlanan fenomen program Esra Erol'da eşini ve çocuğunu bırakarak kaçan Saadet isimli kadının sevgilisi TikTok dolandırıcısı çıktı. Esra Erol'un programında TikTok uygulamasında tanıştığı bir erkekle kaçan Saadet ismindeki bir kadın, bir yıl sonra annesiyle canlı yayında yüzleşti. Saadet'in programa katılan gözü yaşlı annesi Serpil Celep, bu uygulamaya isyan ederek kızına ve torununa dön çağrısında bulundu.

ATV'de yayınlanan Esra Erol'un programında TikTok uygulamasında tanıştığı bir erkekle kaçan Saadet ismindeki bir kadın, bir yıl sonra annesiyle canlı yayında yüzleşti.
HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Geçtiğimiz günlerde aradığı kızını Esra Erol'da bulmak isteyen Serpil Celep ismindeki bir kadın, istediğini aldı. Ancak Celep'in kızı Saadet, kayıp değildi. Kendi isteğiyle TikTok uygulamasında tanıştığı Ferhat ismindeki bir erkekle kaçmıştı.

TikTok uygulamasında tanışıp, bir kaç ay yazıştıktan sonra Avusturya'dan Kastamonu'ya giden evli ve 2 çocuk annesi Saadet Hanım'ın, 3 yaşındaki çocuğunu alarak Ferhat Yılmaz'a kaçtığı öğrenildi.

HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ

Şu anda Kastamonu'da olan Saadet Keleş, Esra Erol'da programında bulunmasının ardından her şeyi itiraf etti.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Programa katılan gözü yaşlı anne Serpil Celep, bu uygulamaya isyan ederek kızına ve torununa dön çağrısında bulundu.

DİĞER GALERİLER