Ünlülerin yaşadığı trajik olaylar

Sanat dünyasının yıldızlarının parıltılı hayatı uzaktan çok eğlenceli gibi görünse de neredeyse her birinin yaşadığı büyük üzüntüler var. Peki, hangi ünlü ne yaşadı?

RIHANNA

Barbadoslu şarkıcı Rihanna'nın 21 yaşındaki kuzeni Tavon Kaiseen Alleyne, ünlü şarkıcının da partinin ardından sokakta vurularak öldürüldü. Polisin açıklamasına göre olay Barbados'un St. Michaels adlı bölgesinde meydana geldi. Kuzeniyle birlikte çekilen fotoğraflarını sosyal medyada paylaşan Rihanna, "İnanamıyorum, daha dün gece kollarımdaydın. Senin bedeninin sıcaklığını son kez hissediyor olduğumu bilemezdim" notunu yazdı.

CHARLIZE THERON

Oscar ödüllü yıldız Charlize Theron'un geçmişinde büyük bir aile faciası var. Güzel oyuncu gençlik yıllarında yaşadığı travmanın etkisinden uzun süre kurtulamadı. Güney Afrikalı yıldızın hayatındaki en kötü gün 21 Haziran 1991. Çünkü Theron'un alkolik olan babası o gece eve sarhoş geldi ve o sırada 15 yaşında olan yıldızın yatak odasına ateş açtı.

Bunun üzerine annesi Gerda, kocasını silahla vurarak öldürdü. Bu olayı "Babam hastaydı, bir alkolikti" diye açıklamaya çalışan Charlize Theron, "Bizi fiziksel olarak değil ama sözle taciz ederdi." şeklinde anlatıyor. Annesinin yaptıklarını da "Benim kızım da aynı durumda olsaydı, ben de aynı şeyi yapardım" diyerek onaylıyor.

KEANU REEVES

Hollywood'un en gözde aktörlerinden biri olan Keanu Reeves hayatı boyunca boyunca ardı ardına trajedi yaşadı. Bunlar içinde onu belki de en çok etkileyeni adını bile koyduğu kızının 8 aylıkken ölü doğmuş olması hem de sevgilisinin bir trafik kazasında hayatını kaybetmesiydi.

Keanu Reeves ve sevgilisi Jennifer Syme, adını Ava olarak belirledikleri kızlarını daha doğmadan kaybettiler. Bebekleri, daha doğmadan anne karnında ölmüştü. Bu olaydan sonra Reeves ile Syme'nin ilişkisi bozuldu. Ama hiçbir zaman tam olarak kopmadılar.

DİĞER GALERİLER