Magazin turu 16.01.2010

Kötü ruhlu Başak
BAŞAK Sayan, Serkan Yaşar'ın çektiği korku filmi 'İblis'te oynuyor! Çekimleri başlayan filmde, 'Matrix'te kullanılan teknikle uçmaya hazırlanan Başak Sayan, "500 yıl ötesinden gelen kötü bir ruhu oynuyorum" diyor.

Yazar Paul Auster'ın kızı MANGO'nun yeni yüzü oldu
New York'lu şarkıcı ve aktris Sophie Auster, ünlü İspanyol moda markası Mango ile ilk kez işbirliği yaptı ve yeni ilkbahar kataloğu için poz verdi New York'da yaşayan aktris, model ve şarkıcı Sophie Auster, koleksiyona ait yeni tasarımlarla poz vererek Mango'nun yeni kataloğuna renk kattı. Ünlü Amerikalı yazar Paul Auster'ın kızı olan yıldız, ayrıca Xavier Ribera tarafından yönetilen ve Mango'nun sponsorluğunu yaptığı 'Circuit' filminde başrolü oynuyor. Mango'nun çekimleri Manhattan'daki Electric Lady Studios kayıt stüdyolarında gerçekleştirildi.

Oğullarıyla internette hasret gideriyor
Bir süredir Milan takımı için top koşturan yıldız futbolcu David Beckham, Los Angeles'ta kalan oğulları Romeo, Brooklyn ve Cruz'la internet sayesinde hasret gideriyor.Web kamerasıyla chat yapma olanağı sağlayan Skype programıyla her gün oğullarıyla konuşan ünlü futbolcu, uzaktayken onları çok özlediğini dile getirdi.

Sade bir düğün töreni istiyor
Amerikalı ünlü country müzik şarkıcısı Carrie Underwood, sade bir düğün töreni ile dünyaevine girmeyi istediğini dile getirdi. Buz hokeyi oyuncusu Mike Fisher'la bu yıl evlenmesi beklenen güzel yıldız, "Aile arasında düzenlenen sade bir törenle evlenmeyi istiyorum. Kalabalık bir töreni tercih etmiyorum" diye konuştu.

4 milyon dolara reklam yıldızı
Son dönemde hamile olduğu iddialarıyla gündemde olan ünlü şarkıcı Katy Perry, Proactiv adlı kozmetik markasıyla reklam anlaşması imzaladı. Sivilce kreminin yeni yüzü olan güzel yıldız, bu anlaşmadan tam 4 milyon dolar kazandı. Müzik kariyerine başladığında akne sorunu yaşadığını söyleyen yıldız, böyle bir ürünün reklam yüzü olmaktan memnuniyet duyduğunu belirtti.

DİĞER GALERİLER