Magazin Turu 14/04/2010

Dünyanın gözü üzerinde 

Tülin Şahin; beş yabancı medya mensubu tarafından üç ay boyunca İstanbul'da takip edilecek. Yabancı gazeteciler, Tülin Şahin'in gözünden moda ve İstanbul'u anlatan haberlere imza atacak.

Biz hayat şartlarıyla oyun oynayarak bugüne geldik!

Türkiye'nin en önemli kadın aşıkları arasında yer alan Şahsenem Bacı, 'ilk gözağrım' dediği oğlu Yavuz Bingöl'ün oyunculuğunu şu sözlerle tanımladı: "Biz zaten hayatla oyun oynayarak bugünlere geldik. Yavuz, evin büyük ağabeyi olarak aktör rolündeydi, ben de anne olarak aktris... Yavuz'un oyunculukta bu kadar başarılı olması beni bu yüzden hiç şaşırtmadı"

Oyunculukta değil annelikte zorlanıyor!

Geçtiğimiz yaz taşıyıcı anne yöntemiyle ikiz bebek sahibi olan Sarah Jessica Parker, oğlu ve ikiz kızlarının bakımıyla yakından ilgileniyor. Ancak şu sıralar 'Sex and the City 2'nin çekimlerine devam eden ünlü aktris, bu yoğunluğu nedeniyle bitkin düştü

Nişanlım beni aldatırsa lezbiyen olurum

Geçtiğimiz günlerde Russell Brand'le nişanlanan ünlü şarkıcı Katy Perry, nişanlısının Kendisini aldatması durumunda lezbiyen olabileceğini dile getirdi. Brand'in sadakatinden emin olduğu için onunla ilişkisini sürdürdüğünü söyleyen güzel yıldız, "Beni aldattığını öğrendiğim an, rotamı kadınlara çeviririm" dedi.

maNga’ya yurtdışından büyük destek geldi

TRT'nin resmi sitesinde önceki gün maNga'nın 55. Eurovision Şarkı Yarışmasına gideceği açıklandı. TRT resmi internet sitesinde yapılan yazılı açıklamada, "Oslo'da, 29 Mayıs 2010 tarihinde finali gerçekleştirilecek olan 55. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Ülkemizi maNga temsil edecektir" denildi.

DİĞER GALERİLER