Magazin turu 13.01.2010

Bengü Amerika'da 'Aslan' eğlendirecek
Galatasaraylılar gecesinde sahne almak için ABD'ye giden Bengü, bu seyahatte bir taşla iki kuş vuracak! Bengü, Rihanna'nın Madison Square'daki konserini de izleyecek.

Evlenme teklif etmeyi planlıyor
Geçtiğimiz haftalarda Sienna Miller'la barışan Jude Law'un, güzel aktrise evlenme teklifi etmeyi düşündüğü söyleniyor. Ünlü aktöre yakın kaynaklar, "Jude, Sienna'dan ayrıyken bile onu çok sevdi. Onsuz hiçbir zaman mutlu olamadı. Şimdi yine birlikteler, bu kez Sienna'yı kaybetmek istemediği için evlenme teklifi edecek" dedi.

Yeniden barıştılar
Ünlü iş adamı Arpad Busson'la evliliğin eşiğinden dönen ünlü aktris Uma Thurman'ın Busson'la yeniden barıştığı iddia ediliyor. 2007 yılından bu yana Busson'la birlikte olan ancak ünlü iş adamının baskıcı tavırları nedeniyle geçtiğimiz aylarda ilişkisine son veren Thurman'ın ilişkisine bir şans daha verdiği söyleniyor.

Hakkında çıkan haberleri umursamıyor!
Ünlü R&B yıldızı Alicia Keys, gazetelerde kendisi hakkında çıkan haberleri umursamadığını açıkladı. Bir süredir adı hip-hop yıldızı Swizz Beatz'le anılan ünlü şarkıcı, özel hayatıyla ilgili yıllardır haberler çıktığını ancak çoğunun doğruyu yansıtmadığını belirtti. Keys, "Hayranlarım işin doğrusunu benden öğrensinler" dedi.

Tiyatroya dönmek istiyor
Amerikalı ünlü aktör Denzel Washington, tiyatro sahnesine geri dönmeyi istediğini açıkladı. Sinema kariyerini geride bırakıp tiyatro ile ilgilenmek istediğini söyleyen Washington, "Önceliklerim değişti. Sadece tiyatro yapmak istiyorum" dedi.

DİĞER GALERİLER