Magazin turu 12.01.2010

Kylie teyze oluyor 

Avustralyalı ünlü şarkıcı Kylie Minogue'un kız kardeşi Dannie Minogue hamile olduğunu açıkladı. Rugby oyuncusu erkek arkadaşı Kris Smith'ten bir bebek beklediğini söyleyen ünlü şarkıcı, bu mutlu habere ailesinin çok sevindiğini belirtti.

Şöhret domuz gribi gibidir taşıyamayanı öldürür

40'INCI sanat yılında Harbiye Açıkhava'da verdiği 'Hep Böyle Kal' isimli konseri DVD olarak çıkaran Erol Evgin'den gençlere tavsiye: "Şöhret aynı domuz gribi gibidir. Taşıyamayanı ölüme götürür!"

Estetik tüm problemleri çözer

ZERRİN Özer, güzellik operasyonlarını sürdürüyor! Eşi Levent Süren'den boşandıktan sonra 30 kilo veren sanatçı, önce göz kapaklarını kaldırtmış, ardından da gıdısını aldırmıştı. Özer, hafta sonu da Cerrahi Hastanesi'nde gerçekleştirilen operasyonla sarkan göğüslerini dikleştirdi.

Arkadaşının aşkını çaldı 

ECE Erken, çocukluk arkadaşının sevgilisini elinden aldı! İddialara göre ünlü sunucu, Esra isimli arkadaşının beş yıldır birlikte olduğu Kral Mobilya'nın sahibi Fatih Kıral'ın yeğeni Öner Akgün'le flört etmeye başladı.

Amerika 'Gesi Bağları'na girdi

SELDA Bağcan, Yeni Aktüel'e konuştu: "Gesi Bağları şarkım ABD radyolarında listebaşı. New York diskolarında şarkılarım çalınıyor." 

DİĞER GALERİLER