Magazin turu 11.01.2010

'PATRON'A BEŞ LAHMACUN SAR!
Son albümü 'Patron'la adından söz ettiren Kenan Doğulu, meslektaşı Yalın'la PlayStation'da maç yaptıklarını açıkladı: "Sabaha kadar süren maçı ben aldım, beş tane de lahmacun kazandım."

HAYRANLARIMA BORCUM VAR!
Ünlü aktris Sharon Stone, bugüne kadar kendisini seven hayranlarına borçlu hissettiğini ve bu yüzden her zaman güzel görünmeye çabaladığını dile getirdi. Makyajsız haliyle hayranlarının önüne çıkmamaya özen gösteren ünlü yıldız, "Onların beni bakımsız görmelerini istemem. Özensiz bir halde karşılarına çıkmam demek, onlara saygısızlık etmem demektir. Halbuki hepsine borçluyum, beni bugünlere onlar getirdi" diye konuştu.

HANNAH MONTANA 2011'DE SONA ERİYOR
Ekranlarda beğeniyle izlenen, özellikle çocukların çok ilgi gösterdiği 'Hannah Montana' dizisi 2011 yılında sona eriyor. Başrolünü Miley Cyrus'ın oynadığı diziyle ilgili açıklama yapan Disney'den bir yetkili, "Hannah Montana'yı önümüzdeki sene bitirme kararı aldık" dedi. İlk kez 2006 yılında yayınlanmaya başlayan ve bu dizi sayesinde üne kavuşan Miley Cyrus, 'Hannah Montana'nın sayesinde oyunculuğa iyice ısındı.

SELÜLİTLERİNDEN KURTULAMIYOR
Amerikalı ünlü TV yıldızı Kim Kardashian, yıllardır selülitlerinden kurtulamadığını itiraf etti. Eski Playboy güzeli, "Ne yaparsam yapayım, selülitlerimden kurtulamıyorum. Bu durumdan hiç memnun değilim ama artık vücudumun bu halini kabullendim" şeklinde konuştu. Kıvrımlı vücudunu çok sevdiğini söyleyen 29 yaşındaki yıldız, "Herkes beni görünce ne kadar zayıf olduğuma şaşırıyor. Ekranda şişman görünüyorum" diyerek ekledi: "Sadece deniz kenarında bikiniyle rahat edemem.
Üzerime pareo almadan sahile inmiyorum."

AKSİYON SAHNELERİNİ SEKSİ BULUYORMUŞ
'Avatar' filminin ünlü yıldızı Zoe Saldana, aksiyon sahnelerini seksi bulduğunu dile getirdi. 'Avatar'daki hareketli sahneleri çekerken çok keyif aldığını belirten ünlü aktris, yeni filmi 'The Losers'ta da Aisha adında bir CIA ajanını oynadığını belirtti. Yeni filminin bol aksiyonlu sahneleri olduğunu söyleyen Saldana, "Bu sahneleri çok seksi buluyorum. Bence bir kadının aksiyon sahnelerinde oynaması erkeklerin de hoşuna gidiyor. İzlerken bu tür rollere yakıştığımı düşünüyorum" dedi.

DİĞER GALERİLER