Magazin turu 10.01.2010

Bir oturuşta 36 köfte yiyor
Manken-sunucu Ceylan Saner, "Bende çok ciddi yemek yeme potansiyeli var" dedi ve ekledi: "Rekorlarım arasında; 36 adet köfte, sekiz lahmacun, iki adet büyük pizza ve 2.5 porsiyon iskender var."

Boks yaparak forma girecek
Geçtiğimiz yıl başı kilolarıyla dertte olan Amerikalı ünlü şarkıcı Jessica Simpson, bu yıl ipi sıkı tutacak. Geçtiğimiz günlerde bir spor salonuna kaydolan Simpson, boks yaparak formunu koruyacağını dile getirdi. twitter sayfasında hayranlarıyla mesajlaşan ünlü yıldız, "Boksla her yerimin çalıştığını hissediyorum. Bu yıl kiloma çok dikkat edeceğim" diye yazdı.


Düet yapacaklar
Son dönemin en çok konuşulan şarkıcılarından Lady Gaga, Boy George'la düet yapmaya hazırlanıyor.
Şubat ayında Londra'da O2 Arena'da birlikte sahneye çıkmaya hazırlanan ikili, yakında provalara başlayacak.
Yıllardır Boy George'un hayranı olduğunu söyleyen Gaga, onunla düet yapacağı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Genç erkekleri hiç çekici bulmuyorum
Ünlü aktris Catherine Zeta Jones, genç erkekleri hiçbir zaman çekici bulmadığını dile getirdi.
Kendisinden 25 yaş büyük olan Michael Douglas'la yaptığı mutlu evliliğiyle dikkat çeken 40 yaşındaki yıldız, genç erkeklerle eşinden önce de birlikte olmadığını çünkü gençlerin çok bencil davrandıklarını dile getirdi.
Bir erkeğin bencil olmasına asla tahammül edemeyeceğini belirten yıldız, "Michael'ın şefkati ve düşünceli hali ona aşık olmamı sağladı. Onun gibi olgun bir erkekle evlendiğim için çok şanslıyım" diye konuştu.

5 dolarlık partiyle 2010'a girdiler
Alacakaranlık serisinin ünlü ikilisi Robert Pattinson ve Kristen Stewart, 2010 yılına birlikte girdi. Girişi 5 dolar olan bir partiyle yeni yıla 'merhaba' diyen ikili, gece boyunca samimi halleriyle dikkat çekti. Robert Pattinson'ın ülkesi İngiltere'de Noel'i ve yeni yılı kutlayan genç çift, yakın arkadaşlarıyla birlikte sabahın erken saatlerine kadar gece kulübünde eğlendi.

DİĞER GALERİLER