Magazin turu 08.01.2010

Kendimden sıkılıyorum
Burcu Kara, 'Romantik Komedi' filminde canlandırdığı 'Zeynep' karakterinin kendisine çok benzediğini söyledi: "İşkolik sıkıcı biri Zeynep... Ben de bazen sıkıcı oluyorum. Kendi kendime 'Ne kadar da sıkıcısın' diyorum."

Aşk ve ceza sinema tadında
Geçtiğimiz akşam ilk bölümüyle atv'de ekrana gelen "Aşk ve Ceza"nın oyuncularından Zeynep Beşerler, diziye övgüler yağdırdı. İkinci bölümden itibaren dizide rol alacağını söyleyen güzel oyuncu, "Sinema filmi tadında bir iş oldu. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık" dedi.

Geceyarısı KRiZi tuttu!
Son günlerde Marilyn Monroe pozlarıyla gündeme gelen Lerzan Mutlu'nun geceyarısı canı kuruyemiş çekince olanlar oldu. Ayakligazete.com'un haberine göre Lerzan, Nişantaşı'ndaki kapalı bir kuruyemişçinin sahibini bulup dükkanı açtırdı, kuruyemişçide uzun uzun alışveriş yaptı.

XLARGE konser
HANDE Yener, Demet Akalın ve Tanyeli derken şimdi de Nil Karaibrahimgil, Beyoğlu'ndaki X-Large adlı marjinal gece kulübünde sahne alacak. Kendi ismini taşıyan internet sitesinden bu haberi duyuran ünlü sanatçı, 15 Ocak'taki konseri için çok heyecanlı olduğunu söyledi.

Telifimi verin ULENNN
Son ayların ses getiren yapımlarından "Haneler"in yapımcılarının başı, Kadir İnanır'la dertte. Fırat Doğruloğlu'nun canlandırdığı "Yaban" karakterinin kendi taklidi olduğunu söyleyen İnanır, geçtiğimiz aylarda "Bu program Kızılay yararına yapılmıyor. Bizzat adımı söyleyip bunu ticari unsur haline getirmeleri beni düşündürüyor" demişti. Açıklamaları üzerine yetkililerden ses çıkmaması üzerine hakkını yasal yollarla aramaya karar veren Kadir İnanır, dava açarak "Yaban" karakteri nedeniyle kendisine telif ödenmesini talep edecek. Telif ödemeye sıcak bakmayan "Haneler"in yetkililerinin savunması ise; "Yapımda Cüneyt Arkın ve Kartal Tibet'ten de esinlenme var" şeklinde...

DİĞER GALERİLER