Magazin turu 05.01.2010

Gözükara Asena
Uzun süredir kabuğuna çekilen Asena, sonunda suskunluğunu bozdu. Oryantallikten şarkıcılığa geçen Asena, "Hint Kumaşı" isimli maxi single ile müzik dünyasında adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Şarkılarını seksi danslarıyla süsleyen Asena, iddialı olduğunu söyledi. Önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak ve 4 parçadan oluşan albümü için objektif karşısına geçen Asena, ünlü fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül'ün objektifine poz verdi.
Başarı için gözünü karartığını söyleyen Asena, bir gökdelenin tepesinde birbirinden çarpıcı pozlar verdi.

Evlilik MÜJDESİ
Seda Üren sevgilisinden evlilik teklifi aldı. Ayakligazete.com'un haberine göre, geçtiğimiz akşam ünlü şarkıcının sevgilisi Levent Ağaoğlu, "Evleneceğiz inşallah" yanıtını verince Seda Üren havalara uçtu.

Keyifleri yerinde
Kanyon'da görüntülenen Sertab Erener ve Demir Demirkan ikilisinin keyfine diyecek yoktu.Ünlü çift, kendileri için alışveriş yaptıktan sonra kahve içip evlerinin yolunu tuttu.


Özcan Picasso!

Şarkıcılık, oyunculuk, yönetmenlik ve fotoğrafçılık derken Özcan Deniz'in bilinmeyen bir yönü daha ortaya çıktı. Boş kaldığı zamanlarında sürekli resim çizdiğini dile getiren ünlü sanatçı, "Hayatta beni en çok rahatlatan şeylerden biri resim yapmak" diye konuştu. Özellikle yağlıboya yapmayı çok sevdiğini dile getiren Özcan Deniz'in şu ana dek onlarca tablosu olmuş. Yakın bir zamanda sergi bile açmayı planladığını söylenen Deniz, "Eğer ileride tablolarımı satışa sunarsam buradan elde edilen geliri mutlaka bağışlarım" dedi.

Falında FELAKET çıktı
BİR televizyon programına katılan Oya Aydoğan, sette bir arkadaşının teyzesinin kendisine fal baktığını söyleyerek "Siyah renkte bir araban var. Arabaya dikkat et. Bakamıyorum" deyip kapattığını anlattı. ARADAN 3-4 ay geçince arabasının parçalandığını söyleyen ünlü oyuncu, televizyongazetesi.com"un haberine göre; o günden beri bir daha kesinlikle fal baktıramadığını sözlerine ekledi.

DİĞER GALERİLER