Magazin turu 04.01.2010

'Beslenme Çantam'da dayak davası var '
11 YAŞINDAKİ bir hayranlarını dövdükleri iddiasıyla yargılanacak olan rapçi Sagopa Kajmer ve eşi Kolera'nın, bu olayı 'Beslenme Çantam' adıyla şarkı yaptığı iddia ediliyor. Şarkının sözlerinde 'Peşimden gelir melankolik çocuklar', 'Bu yaptıklarınız resmen zulüm' gibi sözler var.

Kaç para aldın?

NEJAT İşler, sevgilisi Berrak Tüzünataç ile Cihangir'de yemek yedi! İşler, restoran çıkışı kendisinden yardım isteyen madde bağımlısı genci, birileri tarafından yönlendirildiğini sanarak "Kaç para aldın?" diye fırçalayarak itti.

Beni kelebek gibi uçuruyor
PENELOPE Cruz, cuma günü vizyona girecek yeni filmi 'Kırık Kucaklaşmalar'ın İspanyol yönetmeni Pedro Almodovar'a övgü yağdırdı: "O, benim oyuncu olma sebebim! Sette, onu gördüğüm anda karnımda kelebekler uçuşuyor!"

İki filmiyleson 10 yıla damga vurdu
NURİ Bilge Ceylan'ın 'İklimler' filmi; Amerikan Chicago Tribune tarafından 'son 10 yılın en iyi üçüncü filmi', Fransız Telerama dergisi tarafından da 'yeni yüzyılın en iyi üçüncü filmi' seçildi. 'Uzak' ise Kanada'da 'on yılın en iyi 30 filmi' arasına girdi.

Eurovision'a beni gönderin
ABD'DEKİ Indi Music TV'nin yarışmasında birincilik kazanan Sinem Saniye, "İdealim Türkiye'yi Eurovision'da temsil etmek" dedi.

DİĞER GALERİLER