Yeni Toyota Corolla resmen tanıtıldı! Toyota Corolla 100'den fazla ülkeye Türkiye'den ihraç edilecek

Türkiye'de üretilen ilk hibrit sedan Toyota Corolla düzenlenen lansmanla resmen tanıtıldı. 2019 Toyota Corolla 100'den fazla ülkeye Türkiye'den ihraç edilecek. İşte Yeni Corolla ile ilgili detaylar...

Yeni Corolla'daki en büyük yeniliklerden biri de elektrikli açılabilir Sunroof oldu. Corolla tutkunlarının ısrarla dile getirdikleri ve özlemle bekledikleri Sunroof 12'nci nesil Corolla'ya farklı bir hava katıyor.

YENİ GÜVENLİK SİSTEMİ ile KAZA RİSKİ MİNİMUMA İNDİ
Yeni Corolla'nın hibrit versiyonunda Toyota'nın en gelişmiş güvenlik donanımları benzersiz Toyota Safety Sense özellikleri ile standart olarak tüm donanım seviyelerinde sunuluyor.

Kaza yapma ihtimalini en aza indiren bu yüksek teknolojiye sahip sistem, araç içindekileri olduğu kadar yayalar ve bisikletliler için de güven veriyor.

Ön Çarpışma Önleyici Sistem, hava ne kadar karanlık olursa olsun, yepyeni Gece Algılama özelliğiyle, araç önündeki yayaları algılarken, gerektiğinde otomatik olarak fren yapıyor.

Ayrıca Bisikletli Algılama teknolojisi ile gündüzleri de bisikletliler algılanarak sürücüyü dikkatli olması için uyarıyor.

DİĞER GALERİLER