İlk kez sergilenecek otomobiller

Abarth - Fiat'ın resmi modifikasyon şirketi Abarth, 695 Fuori Serie ile otomobillerini baştan aşağıya müşterilerinin talebine kişiselleştirebilecek. Firma bu kişiselleştirme hizmetinin tanıtımı için fuarda ürettiği iki sürümü fuara getirecek.
Alfa Romeo - İtalyan firma Alfa Romeo, fuara Mito'nun iki yeni türevi ile katılacak. Mito, SBK Limited Edition isimli modeli, 1.4 litre 170 bg'lik QV özelliklerini barındırıyor. Mito SBK'da sadece siyah ve kırmızı gövde renkleriyle, 18 inçlik yeni alaşım jant ve özel koltuklar dikkat çeken özelliklerin başında yer alıyor.
Aston Martin - Dünyaca ünlü spor otomobil markası 5.9 litrelik V12 motoruyla birlikte 510 HP güç üreten yenilenen Aston Martin DB9 ile fuara katılıyor.
Audi - Audi fuarda beş Kapılı A3 Sportback, Yeni S3, SQ5 TDI Exlusive Konsept, Yeni RS5 Cabriolet modelleri boy gösterecek. Uzun dingil mesafesi sayesinde daha rahat bir iç mekana kavuşturulan A3 Sportback'in arka koltuğunda 3 yetişkin rahatlıkla yolculuk yapabilecek. Otomobil, 3 kapılı versiyonundan Yaklaşık 800 Euro daha pahalıya satılacak.
DİĞER GALERİLER